Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak wrócić na ten gównoportal po miesiącu bana za napisanie, że są dwie płcie i zobaczyć, że cenzuruje się teraz tutaj słowo 'p--o' xDDDDDDDDDDD

18 lat konto to jednak chyba za długo.
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żeby dobrze zrozumieć jak bardzo upadły jest to portal warto przeanalizować historię zmian udziałowców i liczbę aktywnych użytkowników. Aktualnie wróciliśmy do stanu z około 2013 roku jeśli chodzi o liczbę userów z jednym małym szczegółem: aktywność troll kont, botów i treści AI generative była x mniejsza o ile wgl występowała w tamtym czasie. Vipok tonie pod naporem debilnej moderacji. Z czego to wynika? Nie wiem, może dalej zatrudniają ludzi typu elfik z
ovsky - Żeby dobrze zrozumieć jak bardzo upadły jest to portal warto przeanalizować h...

źródło: b78cc75a9b6c4cf93f32d30254da2244851f7074b86e836576be300c0d6ef5fc

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kismeth: osoby, które uważają ze jest ich 52 obrażają mnie osobiście, gdy ja twierdzę że są tylko dwie. Dlaczego nie dostaną bana? Czuję się upokorzony. Jestem z tego powodu dyskryminowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kismeth: Kiedyś bardziej się trzeba było postarać i znaleźć najpierw nieśmieszną pastę o serwerowni albo zdjęcie elfika w zbożu.
  • Odpowiedz