Wpis z mikrobloga

Jestem najniższy w każdym towarzystwie. Nikt mnie nie bierze na poważnie, traktują mnie z pogardą, szczególnie kobiety. Wyśmiewają. Pożądają i chodzą tylko z wysokimi typami pustaki. Nienawidzę kobiet. W karmę nie wierzę ale mam nadzieję że niektóre spotkają jakieś losowe tragedie.

#przegryw #blackpill
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamsher: wszyscy moi niscy koledzy zrobili zawodowo niesamowite kariery, jakby na przekór losowi; trochę taki case, jak z nadreprezentacją niskich osób w polityce;
  • Odpowiedz
@kamsher to prawda, ale teraz jakieś baby mają, wiadomo, że to pewien sybstytut, ale nikt na karty w ręku wpływu nie ma; miałem łatwiej a 1/100 nie ogarnąłem w życiu
  • Odpowiedz
wszyscy moi niscy koledzy zrobili zawodowo niesamowite kariery, jakby na przekór losowi; trochę taki case, jak z nadreprezentacją niskich osób w polityce;


@GomiGomi było badanie które podawało że wśród CEO 500 największych firm na świecie jest 6 razy więcej mężczyzn z ponad 6 stopami wzrostu (czyli 183 cm), a średnia ich wieku wynosiła 59 lat gdzie wśród 59 latków było tylko 9% osób z ponad 6 stopami wzrostu, a wśród prezesów
  • Odpowiedz