Wpis z mikrobloga

@markhausen: chyba czas zaktualizować wyobrażenia o wyborcach konfederacji. Alphy nie popierają konfy i nastoletnie kuce to stary obraz. Dzisiaj wyborcy konfy to młodzi dorośli ze średnim wykształceniem co to ledwo maturę zdali i za głupi na studia byli ale „wykształcenie to nie to samo co inteligencja” i im się wydaje że wiedzą jak świat i gospodarka działa bo mają JDG na której czyszczą klimatyzację czy c--j wie co
  • Odpowiedz
za głupi na studia byli ale „wykształcenie to nie to samo co inteligencja” i


@Tokko: Studia są tak dostępne, że nie można się nie dostać jeśli tylko chce się papierek. Jest dużo łatwiej niż kiedyś choćby z tego powodu, że kiedyś uczelnie mogły sobie przebierać w kandydatach, a teraz biorą każdego z pocałowaniem ręki. Jeśli ktoś myśli, że "przecież studia są bezpłatne i im nie zlaeży na liczbie studentów" to
  • Odpowiedz
chyba czas zaktualizować wyobrażenia o wyborcach konfederacji. Alphy nie popierają konfy i nastoletnie kuce to stary obraz. Dzisiaj wyborcy konfy to młodzi dorośli ze średnim wykształceniem co to ledwo maturę zdali i za głupi na studia byli ale „wykształcenie to nie to samo co inteligencja” i im się wydaje że wiedzą jak świat i gospodarka działa bo mają JDG na której czyszczą klimatyzację czy c--j wie co


@Tokko: ale Cię
  • Odpowiedz
Alphy nie popierają konfy


@Tokko: Nie wiem jak tam u was na skłocie, ale ludzie, (zwłaszcza Cywilizacja Białego Człowieka) odrzuciła ten podział na alfy i coś tam jakieś kilkanaście tysięcy lat temu. Wiem że lewaki próbują sprowadzić ludzi do poziomu zwierząt ale to trochę jednak wstyd, wiesz?
  • Odpowiedz
@djtartini1:

Studia są tak dostępne, że nie można się nie dostać jeśli tylko chce się papierek. Jest dużo łatwiej niż kiedyś choćby z tego powodu, że kiedyś uczelnie mogły sobie przebierać w kandydatach, a teraz biorą każdego z pocałowaniem ręki.


W studiowaniu nie chodzi o to żeby się zapisać na wyższej szkole tańca i dostać na końcu papierek z Teologi metafizycznej kujawiaka tylko żeby zrobić z tymi studiami coś sensownego. Nie twierdzę że im się nie uda papierka zdobyć tylko że są za głupi by pójść na coś sensownego i wymagającego więc idą do roboty. W sumie to nawet dobrze że idą pracować zamiast oblegać gowno kierunki ale w mojej wypowiedzi nic to nie
  • Odpowiedz
@maciusuper:

Nie wiem jak tam u was na skłocie, ale ludzie, (zwłaszcza Cywilizacja Białego Człowieka) odrzuciła ten podział na alfy i coś tam jakieś kilkanaście tysięcy lat temu. Wiem że lewaki próbują sprowadzić ludzi do poziomu zwierząt ale to trochę jednak wstyd, wiesz?


Ty tylko udajesz debila i trolujesz czy to na serio?
  • Odpowiedz
@Tokko ledwo zdana matura to lepiej i tak już to co ty reprezentujesz xD zawsze głupcom wydaje się że wszystko wiedzą ale wykopki to już przesądziły ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@markhausen: chyba czas zaktualizować wyobrażenia o wyborcach konfederacji. Alphy nie popierają konfy i nastoletnie kuce to stary obraz. Dzisiaj wyborcy konfy to młodzi dorośli ze średnim wykształceniem co to ledwo maturę zdali i za głupi
  • Odpowiedz