Wpis z mikrobloga

nie chcę się czepiać ale w artykule jest napisane że teoretycznie mogą to robić a nie że to się faktycznie dzieje.


@Tokko: bo w artykule jest o studiach online- natomiast studia stacjonarnie na Ukrainie to standard od kilku lat.
  • Odpowiedz
@markhausen: nieprawda. Bylem lewakiem socjalistą w gimnazjum-liceum. Na studiach zacząłem popierać konfederacje. Dosyć uciskania katolików, patriotów, prawicowców, antyszczepionkowców, klimatosceptyków i homofobów.

Z resztą zabawne to jest, że hejtujecie kosciół za to że się wiernicza w życie prywatne obywqteli, a jak to samo robi ideologia lgbt, draq queen, klimatyzmu to już jest spoko. Banda troglodytów
  • Odpowiedz
@vesper_: spójrz sobie na komentarz @drobazdy

Z resztą zabawne to jest, że hejtujecie kosciół za to że się wiernicza w życie prywatne obywqteli, a jak to samo robi ideologia lgbt, draq queen, klimatyzmu to już jest spoko. Banda troglodytów


Tak wygląda prawdziwy syndrom oblężonej twierdzy. Musisz sobie wymyślić więcej urojonych przeciwników chcących cię zniszczyć. Nie wiem pedalarzy, działkowców i żydów jeszcze sobie dobierz
  • Odpowiedz
@markhausen: najwięcej lewaków jest w podstawówce, gdyż nie potrafią tam jeszcze myśleć rozumem tylko uczuciami czyli przebieranie się za jakiś furasów albo zmienianie płci, puszczanie się na prawo i lewo i zdradzanie, nadużywanie używek, zajmowanie się pierdołami (nieisniejące ocieplenie klimatu, walka z nieistniejącym fasyszmem itd)

Są jeszcze za głupi żeby opanować zwierzęce instynkty (s--s, branie narkotyków, świadome ograniczenie przyjemności takich jak a-----l, gry, slodycze na rzecz poważnych spraw (praca, duchowość,
  • Odpowiedz
tylko na studiach stacjonarnych na Ukrainie wbrew temu co się może wydawać nikt nikomu za nic punktów nie daje


@Tokko: niby tak, ale mieszkalem na Ukrainie xD. Jestem w stanie uwierzyć, że koperta z pieniędzmi załatwia wszystko.
  • Odpowiedz
@djtartini1: ja też ale w takim przypadku to już nie jest fenomen na masową skala. Ilu jest takich bogatych studentów co to stać za bulenie hajsu za nawet nie dyplom tylko egzamin xD
  • Odpowiedz
@Tokko:
Tak wygląda prawdziwy syndrom oblężonej twierdzy. Musisz sobie wymyślić więcej urojonych nieistniejących przeciwników chcących cię zniszczyć. Nie wiem nacjonalistów, księży, antyszczepionkowców, mięsożerców, incelów, kukluxklan i hitlera jeszcze sobie dobierz
  • Odpowiedz
@Tokko:

Postaw jeszcze więcej chohołów jak prawdziwy konfederata i dopiero wtedy z nimi walcz. Jeden urojony przeciwnik nie wystarczy by mówić o syndromie oblężonej twierdzy


Fajnie, teraz napisz to po polsku. Jaki przeciwnik? Kogo? Jakie "chohoły" z literówką? Wyśmiewam myślenie, że studia cokolwiek znaczą, ale to żadna wiedza tajemna ani nowość. Dzielenie ludzi po tych nic nie wartych papierkach jest po prostu
  • Odpowiedz
@Tokko:

XD nikt tu nikogo po papierkach nie dzieli. Postawiłeś chochoła i z nim walczysz ¯\(ツ)/¯


Typie, sam napisałeś to parę godzin temu. Już zapomniałeś, że użyłeś papierka z wykształceniem do podziału ludzi na grupki?

Dzisiaj wyborcy konfy to młodzi dorośli ze średnim wykształceniem co to ledwo maturę zdali i za głupi na studia byli
  • Odpowiedz
@vesper_: gdzie tu jest dzielenie xD nigdzie nie twierdzę że ktoś jest głupi bo nie poszedł na studia. Twierdzę że ktoś nie poszedł na studia bo jest głupi.

Powaliłeś przesłankę z konkluzja XD to nie to samo
  • Odpowiedz
@TeBerry: No dobrze znajdę kilka wyjątków. Natomiast spadek poziomu jest ogromny. Stąd uczelnie się ratowały studentami z Afryki (z samego Zimbabwe kilka tys.) dając im wizy studenckie. No, ale oni nie studiowali w praktyce. Problemem jest to, że jest i będzie niż demograficzny, a liczba etatów na uczelniach z wyżu.
  • Odpowiedz
@djtartini1:

Problemem jest to, że jest i będzie niż demograficzny, a liczba etatów na uczelniach z wyżu.


To nie problem tylko szansa na w-----------e leśnych dziadów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz