Wpis z mikrobloga

Kolejna sezonówka leci na śmietnik historii wraz z kreacjami Palikota, Petru, Kukiza i innych showmenów.

Ciekawe jak to 6,5% się rozkłada na PL2050 i PSL, moje podejrzenie jest takie że prawie cały elektorat PSL-u został zjedzony przez PiS i Konfę a PL2050 skończy wchłonięta przez KO jak poprzednio Nowoczesna bo to praktycznie ci sami ludzie u sterów i elektorat.

Dość zabawne że KO oficjalnie się cieszy że główny koalicjant odpływa w nicość, z takimi sojusznikami to wrogów nie potrzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do Konfy - jak mówiłem, psy szczekają a karawana jedzie dalej.

#polityka #sondaz #sejm #konfederacja
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SoplicaTadeusz: @KRZYSZTOF_DZONG_UN Według mnie Lewica i TD się nie dadzą wchłonąć. Jeśli jednak tak będzie to ja to p------ę i już na nich nie zagłosuję, bo polityczne gierki znów wygrają. Nie chce, aby PO miało taką wygodę jaką miał PiS, czyli samodzielne rządzenie i brak możliwości zablokowania szkodliwych projektów.
  • Odpowiedz
moje podejrzenie jest takie że prawie cały elektorat PSL-u został zjedzony przez PiS i Konfę


@Parmenides69:

PSL ma spore poparcie w mniejszych miejscowościach, wielu wójtów i burmistrzów rządzi tam od lat. Do tego jest to największa partia w Polsce - ma więcej członków niż PO i PiS razem wzięte a ci członkowie mają zazwyczaj duże rodziny. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN Pod jakim względem najlepszy moment demograficzny?

@Koziom Myślę, że Lewica raczej nie da się wchłonąć, bo mają długą historię działalności i kilku starych wyjadaczy w szeregach. No chyba, że dalej będą szli prostą drogą do zostania planktonem z 3% poparcia to wtedy co innego. A co do trzeciej drogi to nie wiem, kwestia pewnie tego jak długo Hołowni będzie się chciało politykować
  • Odpowiedz