Wpis z mikrobloga

Turki, Krasonie i Kuniewicze siedzą cicho, a w analogicznym okresie zeszłego roku nagrywały co 2 dni.

Dlaczego. Ano dlatego, że sprzedaż leży & kwiczy, a od covidowego ATH w takiej Warszawie brakuje nam 2k ofert.

Na szybkie popchnięcie 0% ostatni dzwonek XD

#nieruchomosci
mickpl - Turki, Krasonie i Kuniewicze siedzą cicho, a w analogicznym okresie zeszłego...

źródło: sumSellChart (4)

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: otodom jest drogim portalem a jak się dłuższy czas nie sprzedaje to lepiej zdjąć i za 1-2 mc wrócić znowu z ofertą. Polubiłem specjalnie sporo ofert aby sprawdzać jak rynek wygląda. Ogólnie wszystko stoi i raz na jakiś czas coś "znika" a po 1-2 mc dostaję informację, że na nowo jest oferta dostępna. Teraz to lepiej by było przeglądać portale gdzie za darmo, półdarmo można wystawić ofertę.
  • Odpowiedz
  • 1
@acpiorundc: Też mam polubionych dużo ofert i zauważyłem, że jak jeszcze parę miesięcy temu dobrze zlokalizowane i wycenione mieszkanie mimo wszystko schodziło to teraz już nawet takie oferty stoją.
  • Odpowiedz
ja sobie sprawdzam oferty mieszkań co jakiś czas, te same parametry i w Krk w ciągu miesiąca max dwóch, z poniżej 200 ofert to ponad 700 mi się wyświetla i nie wiem czy jeszcze czekać czy coś już negocjować i brać
  • Odpowiedz