Wpis z mikrobloga

Siema

Od ponad roku szukam pewnej serii minecraft nagrywanej w latach około 2010-2012 (+- 1 rok). Była to seria typowo role-play'owa w której uczestniczyło dwóch typów. Na pewno jeden z nich miał skina nawiązującego albo łudząco przypominającego postać Superman'a. Motywem tej całej serii było pojawienie się naszych dwóch aktorów na bezludnej wyspie nie pamiętając wydarzeń poprzedzających to wydarzenie. Z charakterystycznych rzeczy które jeszcze pamiętam to ich miejscem zamieszkania był domek wbudowany w swego rodzaju górze oraz to, że w późniejszych odcinkach pojawia się tam bodajże MagdalenaMariaMonika.

Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie?

#nostalgia #youtube #minecraft #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten wpis przypomniał mi pierwszy filmik z Minecrafta, który obejrzałem żeby zobaczyć to to w ogóle za gra, 2011. Pamiętam że to wyglądało trochę jak infdev, ale nagrywający miał piwnicę i w niej zamknięty był "Szkielet Stefan" czy jakoś tak, jeszcze sprzed czasów name tagów. Grało kilka osób, chyba 3. Na ich terenie były wysokie kolorowe budowle. Za chiny nie mogę tego znaleźć, a jestem ciekaw jak spojrzałbym na ten filmik teraz,
  • Odpowiedz