Wpis z mikrobloga

#mirabelkaszukamirka
Imię: M.
Wiek: 41
Miejscowość: Zielona Góra

Kim jestem?

Jestem dziwna i skrajnie introwertyczna. Nauczyłam się udawać względnie towarzyską, ale męczy mnie to po max 2 dniach ;). Mam stabilne, spokojne życie z rutyną idealnie poukładaną pod moje potrzeby. Uwielbiam żyć w swojej głowie, czytać i rozmyślać o tym, co mnie interesuje. Mam kilku starych znajomych, z którymi od czasu do czasu imprezuję i chodzę na koncerty. Wypracowałam dobre/poprawne relacje z rodziną. Dużo czasu mi zajmuje oswojenie się z nowo poznaną osobą. Mam pracę, która daje mi satysfakcję i niezależność finansową, ale i ogranicza poznawanie nowych osób. Jestem singielką od 5 lat, po wieloletnim związku, z którego mam nastoletnie dziecko. Dopiero teraz czuję się gotowa na randki.

Wygląd
174 cm/70 kg (zważone dziś i skorygowane specjalnie dla dociekliwego wykopka i zgadza się, dociekliwy wykopku - wkrótce nadwaga dla mnie od singielskiego przegrywu i żywienia się chipsami), 7/10, typ sylwetki: lekko wysportowany, brunetka, półdługie włosy, brązowe oczy

Zainteresowania
1. jeszcze do niedawna: medycyna, obrót nieruchomościami, aranżacja wnętrz, remonty, psychologia, spacery po Parkach Narodowych i ogrodach botanicznych
moje zwierzęta domowe: kot, pies, świnka morska
koncerty: ostatnio Carpathian Forest
2. aktualnie: przegrywanie życia na wykopie

Czego oczekuję?

Generalnie wolę zwierzęta domowe, niż ludzi, ale nie chcę zdziczeć zupełnie ;). Uwielbiam się śmiać i żartować, czytanie wykopkowych heheszków sprawia mi dużo frajdy. Czasem brakuje mi drugiej osoby do przytulenia się, wspólnego wypicia kawy czy długich spacerów w odludnych miejscach. Nie interesują mnie spotkania tylko na segz, od tego mam zabawki. Trochę obawiam się samotności w przyszłości. Chciałabym poznać mężczyznę hetero (nie geja i nie bi – to ważne). Przestępcy i zboczeńcy, jak ten wczorajszy z Gaików pod Głogowem - s--------ć. Zwracam uwagę na higienę i niezależność finansowo-mieszkalną, reszta jest względna.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
spacer/rowery/kajaki/tenis, między nienachalnym byciem razem a przestrzenią dla własnych myśli i potrzeb

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub – raczej nie, jestem ateistką
Dzieci – jeśli już są, to ok
ulubione u----i: magiczne grzy.by i czysty krysz.tał MD.MA w mikrodawkach, 1-2 razy do roku

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirabelkaszukamirka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem dziwna i skrajnie introwertyczna. Nauczyłam się udawać względnie towarzyską, ale męczy mnie to po max 2 dniach


Autyzm i maskowanie

obrót nieruchomościami, aranżacja wnętrz, remonty


Ojesu
  • Odpowiedz
@milf_7_na_10 co ty p--------z, geje mają dużo wyższa świadomość na tematy seksu i wenery niż p0lki dające d--y murzynom i nastolatki obciągajace gale za ścieżkę kryształu w klubie. Większość hivowcow to hetero xD
  • Odpowiedz