Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy, chciałem w końcu zdiagnozować albo wykluczyć gino.
No tylko kwestia jest taka, że nie wiem jak się za to zabrać, żeby nie wydać w ciul kasy

Dzwoniłem do jednego endokrynologa to sobie zażyczył 200 za usg i 250 za konsultację czyli w sumie powiedzenie czy mam gino czy nie bo więcej nie potrzebuję wiedzieć.

Nie wiem czy to jest normalne i każdy sobie tyle zażyczy

Jakieś rady jak wyście to robili? Czy może wybrać się do radiologa albo ultrasonografisty i może oni mi powiedzą w cenie tego usg czy mam gino czy może nie ma takiej opcji?

#ginekomastia taguje #silownia #mikrokoksy bo w tym środowisku to dość powszechny problem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst: ceny dosyć standardowe jak idziesz prywatnie na jakiekolwiek USG/Konsultacje do specjalisty.

Ginekomastia jest refundowana na NFZ tylko w ograniczonych medycznie uzasadnionych przypadkach, więc jeżeli rzeczywiście ją masz to raczej na 99% musisz liczyć się z dużymi wydatkami.

Medycyna estetyczna to droga sprawa i jak nie masz kasy i robisz to "tylko" dla wyglądu/psychiki to sobie odpuść albo zacznij oszczędzać/zadłużać się.

Koleżanka żony ze studiów wymyśliła sobie operacja nosa to
  • Odpowiedz
  • 0
@Xinnoth w sensie o samą cenę usg i konsultacji mam luz bo wiem jakie są ceny, bardziej mi chodzilo, że endokrynolog nie chciał mi powiedzieć co wyszło na USG tylko sobie zażyczył jeszcze hajs za konsultacje.

Co do ceny za usunięcie gino to wiem jakie są mniej więcej ceny i się z nimi liczę. I niestety najprawdopodobniej będę musiał tyle wydać bo ginekomastia odbiera mi całkowity smak życia, ani nie mam
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat to nie wiem, autentycznie zadzwoniłem i zapytałem, że chciałbym zrobić usg bo podejrzewam gino i czy po zrobionym usg dostanę informacje czy to jest gino. Dostałem odpowiedź coś typu, że do tego dochodzi jeszcze konsultacja za 250 bo on nie jest radiologiem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Do weryfikacji. Codziennie współpracuje z lekarzami i to, że specjalista nie jest radiologiem nie oznacza, że nie ma obowiązku w ramach wykonania badania USG powiedzieć Ci o jego wyniku = czy jest widoczne gino czy nie w jego opinii. Konsultacja to już osobny „twór”, gdzie np na podstawie tego USG rozmawiacie o jego wyniku i Twoich problemach, jak sobie z nimi poradzić. Postrasz trochę uokikiem jak jest tam inaczej
  • Odpowiedz