Wpis z mikrobloga

Tegoroczny draft odbędzie się we CZWARTEK 5 WRZEŚNIA, godzina 20.00 NASZEGO CZASU. Uwaga podaję kolejność TEGOROCZNEGO draftu:
@Ever_Ns
@Jrv20
@shinX
@Pietal
@ticos
@BDJQP
@R14W
@Tinkerbell_Kapitan_Hak
@vincii89
@dagack
@Kentaki_chicken
@plateq

Taka była kolejność w POPRZEDNIEJ edycji:
1.Pietal MISTRZ
2.Ticos FINALISTA
3.BDJQP
4.TheGreatest BRAK KONTAKTU
5.BrzytwaOckhama WYCOFAŁ SIĘ
6.RW14
7.Tinkerbell
8.vincii89
9.EverNs ZWYCIĘZCA DRABINKI POKONANYCH
10.jrv20
11.Nerax
WYCOFAŁ SIĘ_
12.ShinX

W kolejnych latach kolejność draftu będzie ustalana według następującego klucza.
Drużyna która wygrała drabinkę drużyn, które nie weszły do Playoffs wybiera z numerem 1. Kolejna z czwórki niezakwalifikowanych z numerem 2 i tak do nr 4.
Z drabinki mistrzowskiej, zdobywca pucharu wybiera z numerem 5, pokonany z numerem 6, aż do nr 12.
Taki układ determinuje to, że warto jest grać do końca o jak najwyższe lokaty. Jeśli drużyna rezygnuje w kolejnym sezonie, osoba która dołącza do ligi spada na dół kolejki. W tym roku zrezygnowały dwie osoby, z jedną nie było kontaktu. Stąd przesunięcia w górę kolejności draftu. Mam nadzieję, że wszystko jasne. To mówiłem ja Rodżer Gudel;)
1-5
2-6
3-7
4-8
5-9
6-10
7-11
8-12
9-1
10-2
11-3
12-4
W tym roku kolega @plateq ciśnie z ostatniego miejsca, ale i tak bardzo jemu dziękuję, że dołączył i możemy rozegrać tegoroczną edycję.
#nflmirko #nfl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Dziękuję pan Rożer za możliwość obrony tytułu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pora się przygotować, dwa drafty w tym roku, oba grane z wczesnych pickow, zobaczymy co tam ugotuję.

Do zobaczenia w czwartek ekipazo
  • Odpowiedz