Wpis z mikrobloga

OSTRZEGAM PRZED ASPOTCLINIC ! OSZUŚCI

Cała wizyta na AspotClinic to była totalna porażka. Lekarz kompletnie zlekceważył moje potrzeby, mimo że mam udokumentowaną historię leczenia bezsenności i ADHD. Zamiast rozważyć medyczną marihuanę, kazał mi dalej brać te same leki, jakbym nie miał pojęcia o swoim stanie zdrowia. Nawet z potwierdzeniem od psychiatry, nie dawał gwarancji, że rozważy przepisanie MM. To była czysta strata pieniędzy i czasu, a podejście tego „specjalisty” było po prostu żenujące. Odradzam korzystanie z tej kliniki, nie polecam Mirki

#m-------a #420 #medycznamarihuana #wykopjointclub #narkotykizawszespoko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@123radzio: Chciałeś się legalnie najarac, ale sam sie na siebie rozprułeś przyznając ze masz choroby psychiczne i bierzesz leki? Gdyby było inaczej, to lekarz prowadzący sam wdrożyłby ci konopie, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi wczoraj wystawili recke na Reda po 3 minutach rozmowy, także polecam
  • Odpowiedz
@123radzio: Stres spowodowany natłokiem pracy. Brak chorób, brak przeszłości, mam waporyzator, brak leków i że proszę o tą konkretną odmianę bo indica mnie muli. Jak juz idziesz do takiej kliniki to mów im to co chcą usłyszeć, a jak chcesz się faktycznie leczyć mm w przypadku ciężkich schorzeń, to gadaj ze swoim lekarzem. Nikt nie będzie ryzykować i nie wystawi ci recki na zioło, jak sam mówisz lekarzowi, ze będziesz
  • Odpowiedz