Wpis z mikrobloga

A. 34 Warszawa

Zgłoszenie 2dfd94fa352caeb6 z dnia 2024-08-29 10:32:18

Imię: A.
Wiek: 34
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Jestem otwartą, pewną siebie osobą, która zazwyczaj skupia się na pozytywach. Mam duże poczucie humoru (czasem trochę sarkastyczne, a czasem suche ze tylko świerszczy brakuje xd); skrycie introwertyczna, choć zdecydowanie tego po mnie nie widać. Lubię zarówno czilować w domu jak i pójść na spacer, pojechać na działkę, pod namiot, do pubu na zimne piwko lub odwiedzić rodzinkę (a raczej tą część rodziny z którą blisko się trzymam, odcięłam się od toksykow). Mam super pracę (od kilku lat zarządzam ludźmi, branży nie zdradzę ale zarabiam dobrze i zdecydowanie cenię sobie niezależność finansową). Trochę karierowiczka, trochę miłośniczka drzemki, trochę nerd (znam na pamięć Władcę Pierścieni, edycję rozszerzoną of kors). Jestem po długim związku który zakończył się 4 lata temu, od tamtej pory trochę nie miałam serca do nowych znajomości i skupiłam się na sobie, a trochę brakuje mi szczęścia w znajdowaniu „bratniej duszy”.

Wygląd
173 cm wzrostu, szczupła, duże oczy, ładne włosy, no moim nieobiektywnym zdaniem 7/10. Mam kolczyk w nosie i 3 tatuaże (tak, wiem, na Wykopie to oznaka ciężkiej choroby psychicznej xD)

Zainteresowania
Musicale (Hamilton, Hadestown, Upiór w Operze); filmy, muzyka i koncerty, w tym roku idę na Guano Apes i Braci Figo Fagot :D (umiem śpiewać, lata temu założyłam zespół ;)
Mam dwa koty (dachowce)
Mam pająka (skakun)
Jestem otwarta na nowe zajawki.

Czego oczekuję?
Idealny scenariusz to znalezienie kogoś z kim zwiąże się na stałe. Nie interesują mnie przelotne romanse i znajomości.
Zwracam uwagę na wygląd i ogólne dbanie o siebie.
Na pewno nie dogadam się z kimś dla kogo szklanka jest zawsze w połowie pusta.
Nie mam swojego typu, uważam że mieć typ to ograniczać się do tego typu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nieważne co robimy, ważne z kim.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - może, jeśli już to cywilny, jestem niewierząca.
Dzieci - nie; ale to nie jest większy problem jeśli ty już je masz.
U----i - czasem drineczek lub piwko, w rozsądnych ilościach. Używam iqosa z czego nie jestem dumna, ale może z odpowiednią motywacją udałoby mi się rzucić ;)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirabelkaszukamirka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eugeniusz_Zua: przecież w korporacjach jest dużo takich, całkiem ładne, nawet niegłupie, dobrze zarabiają, ale m.in. przez nierealne oczekiwania nie mogą nikogo znaleźć. Więc wtedy szukają na tinderze, jak nie zadziała to szukają dalej. Wg mnie lepszy wykop do szukania chłopa niż tinder albo jakieś biuro matrymonialne.
  • Odpowiedz
@git_commit: niekoniecznie, może dobrze wygląda, ale zestaw cech charakteru odrzuca. Nikt nie lubi upartych na siłę niezależnych, indywidualistek, które "zawsze maja racje". Wiem, co mówię, moja eks taka była i była niedowytrzymania na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
Nikt nie lubi upartych na siłę niezależnych, indywidualistek, które "zawsze maja racje"


@sok_z_buraka: mezczyzni maja rozne gusta (w przeciwienstiwe do kobiet), wiec na pewno znalazłby sie jakis przediebiorca, ktory nie pogardzilby dobrze zarabiajaca kobieta (wtedy mialby mniejsze wrazenie, ze kobieta jest z nim dla pieniedzy), ale strzelam, iz Pani z ogłoszenia szuka - jak każda kobieta (zanim urealni wymagania a to nastepuje u kobiet w okolicach 30 - 35 roku
  • Odpowiedz
@git_commit: mi zupełnie nie chodzi o poziom zarobków, mi chodzi o podejście, że skoro jest już taka finansowo niezależna więc jej facet nie jest potrzebny de facto, więc nim gardzą i nie szanują, mają w dopiero jego potrzeby, starać się nie muszą "bo same dadzą radę tez".
  • Odpowiedz
mezczyzni maja rozne gusta (w przeciwienstiwe do kobiet), wiec na pewno znalazłby sie jakis przediebiorca, ktory nie pogardzilby dobrze zarabiajaca kobieta

@git_commit: akurat przedsiębiorcy to często wolą sobie mieć taką tradycyjną żonę, która im urodzi dzieci i będzie się nimi zajmować, będzie gotować, sprzątać i prasować itd
  • Odpowiedz
@damienbudzik: o to to
Albo jak biorą do ruchania to się z tym albo nie afiszują i nic publicznie albo typowo jakaś "atrakcyjną szmatę".
A inaczej to po co mu ktoś kto mu nie ogarnie domu i zajmie się dziećmi i nie ma do tego obycia
  • Odpowiedz