Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że forum podrywaj.org upadło chce się podzielić małą niewygodną prawdą o #pua i tej społeczności.
Pamiętam jak napisałem w 2014 roku, że chce z kimś zrobić demonic confidence. Mogła być Wwa, Kielce, Kraków. Nikt nie napisał xD
Pomijając, że koncepcja iż pewnośc siebie > atrakcyjnośc fizyczna po prostu szybko upadła.
COŚ DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ:
Koncepcja, że mowa ciała przykuwa uwagę jest niedorzeczna, bo mowa ciała to pokłosie:
a) sukcesów zawodowych,
b) atrakcyjności fizycznej i zainteresowania od #rozowepaski
c) inteligencji, oczytania, wiedzy, ambicji (świadomość, że możesz wypunktować ziomka jednym zdaniem),
d) pewnego treningu fizycznego (rozluźnionych i wzmocnionych niektórych partii mięśni - wyobraźcie sobie piwniczaka z nerd-neckiem, przodo-pochyleniem miednicy),
e) kompetencji społecznych, które wynikają z poprzednich punktów.

ALE to mało. Bo to wszystko jest posypane sprzecznością. Coś jak sól na twój lud waniliowy - z jednej strony masz pokazywać, że nie jesteś zdesperowany a z drugiej robisz to wszystko pod kobiety. xD

Oczywiście, że lepiej końcem końców być wygadanym przeciętniakiem, niż zahukanym przystojniakiem. Ale nie oszukujmy się - gościu 3/10 nie ma szans z facetem 9/10. #oswiadczenie

#podrywajzwykopem #oswiadczenie #niebieskiepaski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak napisałem w 2014 roku, że chce z kimś zrobić demonic confidence


@jakismadrynickpolacinsku: komu by się chciało robić jakieś dziwaczne demonic confidence jak można po prostu normalnie zagadać do laski.

Nie wiem czym jest ta cała społeczność PUA, każdy typ zagadujący z którym o tym gadałem, zgadzał się, że wygląd to główny atut a resztą możesz sobie trochę pomóc o ile nie jesteś za brzydki.

Tego zdania o desperacji
  • Odpowiedz