Wpis z mikrobloga

Ukraińskie trolle wychodzą spod kamienia z powodu potwierdzenia utraty Ukraińskiego F-16. Chyba nie takiego debiutu F-16 się spodziewali. No ale sami pompowali ten balonik, to teraz czas na fikołki.
#ukraina #wojna #rosja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
to było czy nie było na wypoku o tych 2000 jeńcach? poza wpisami które sam generujesz?


@SpalaczBenzyny: No były, przecież ruskie onuce ciągle wrzucały info, że Ukraińcy biorą do niewoli całe rosyjskie jednostki.
  • Odpowiedz
@Szinako: kilkaset wzięli ale Ty wymieniałeś konkretne 2000 i nawet tam się z Grooverem przeliczaliście ile Syrski podał,
całą rosyjska jednostka to może być 15 albo 50, zależy co to za jednostka

mi chodzi o te 2000 które "dementowałeś"
  • Odpowiedz
  • 5
po prostu dementowałeś konkretne okrągłe 2000 z fejknewsa którego nie było :D


@SpalaczBenzyny: No nie było, ale już ustaliśmy, że jesteś niewidomy i po prostu nie mogłeś tego zauważyć, że ktoś te fejki o ~2000 ruskich jeńcach wrzucał.
Szinako - >po prostu dementowałeś konkretne okrągłe 2000 z fejknewsa którego nie było...

źródło: dfggddfgdfg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
: o, 3 tygodnie temu, jeden wpis czy więcej?


@SpalaczBenzyny: I tak właśnie wygląda rozmowa z trollem, z "nie było" zrobiłeś fikołka na "jeden czy więcej?". Weź, ty już spadaj. Bo już tym jednym przykładem pokazałem, że jesteś manipulantem, bo przecież napisałeś, że czegoś takiego nie było. ....
  • Odpowiedz
@Szinako: napisałem, że szukałem, jeżeli nie znajdę a było to przepraszam za wprowadzenie w błąd,
zrobiłem wszystko co mogłem, pytałem osób które mają wiedzę ale nie chciały udzielić informacji a zarazem udzielały wymijających,

wygrzebałeś jeden wpis jednego użytkownika a zarazem nazwałeś to wykopową propagandą jakby stado ukraińskich trolli zasypało wypok 2000 jeńcami

tak, ma znaczenie czy jeden czy więcej, nawet tak rozeznany w temacie propagandy Grooover nie miał pojęcia o
  • Odpowiedz