Wpis z mikrobloga

Warto przechodzić GTA 4 w 2024? Dobrze się trzyma jeszcze ta gra czy widać, że pod wieloma względami przestarzała, względem np. GTA 5 czy nowszych gier? Nigdy nie grałem.
#pcmasterrace #gry #gta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dulux23: To gra z 2008. Czy wygląda super? No niekoniecznie. Czy ma problemy z nowszymi systemami? No ma ale nawet laik z pomocą Internetu to rozwiąże. Czy warto? Jak najbardziej, jeszcze jak. To IMO wciąż najlepsza fabuła w całej serii, sam akurat odświeżam i z czystym sercem mogę polecić (Chyba że dla Ciebie wodotryski w grze są najważniejsze, to wtedy nie)
  • Odpowiedz
@dulux23: warto bo to taka gra ktora wyprzedzala inne gry z generacji i jak odpalisz gta iv i.inne gry z epoki to widac kolosalna roznice oczywiscie na korzysc iv
  • Odpowiedz
@dulux23: symulator niańczenia kuzyna kukolda ( ͡° ͜ʖ ͡°) gra dobra w sumie no ale musisz pierw się przyedukować jak to poprawnie opatchować żeby to w miarę działało
  • Odpowiedz
@dulux23: Co prawda nie dawno to już raz napisałem, ale moim zdaniem warto. Przede wszystkim dla tego, że ta część jest inna od wszystkich i prawdopodobnie już nigdy takiej nie będzie lub nie będzie podobniej przez bardzo, bardzo długi czas. GTA IV jest przede wszystkim dużo poważniejszą, brudną i taką skłaniająca do przemyśleń/wyborów grą od GTA V które bylo kolorowe i filmowe wręcz.
  • Odpowiedz