Wpis z mikrobloga

@Koner1391: gosc powtarza plotki i nie podaje żadnych źródeł. Bardzo czesto sformułowania "z tego co wiem" i "wydaje mi się". Nie jest to żadne konkretne źródło informacji a po prostu typ, kóry mowi co mu sie wydaje. Za co mu płacić? Zeby chociaz cos nagrywal z tej ukrainy gdzie siedzi, a on robi filmiki z samochodu.
  • Odpowiedz
gosc powtarza plotki i nie podaje żadnych źródeł. Bardzo czesto sformułowania "z tego co wiem" i "wydaje mi się".


@kalosz_zaglady: Nie dalej jak wczoraj o tym mówił, że został wprowadzony w błąd i podał oficjalne informacje. Mówił, że czasem tak się zdarza i przeprosił. Bo tak bywa, chcesz informacje 100% pewne? To wróć po wojnie, a i tak pewności nie ma.
  • Odpowiedz
@Luks_x:

Nie dalej jak wczoraj o tym mówił, że został wprowadzony w błąd i podał oficjalne informacje. Mówił, że czasem tak się zdarza i przeprosił. Bo tak bywa, chcesz informacje 100% pewne? To wróć po wojnie, a i tak pewności nie ma.


No i sam sobie odpowiedziałeś. Gośc opowiada o tym co mu się wydaje i nie ma pewnych informacji, bo jest na to za wcześnie. Dokłada tylko od siebie
  • Odpowiedz
@Kai:

no to ja chetnie poslucham plotek prosto z frontu, przeciez wiadomo skąd ma info, od zwykłych żołnierzy.


Ok Twoje prawo. A ja nie mam zamiaru płacić za coś o czym nawet nie ma pewności czy jest informacja z frontu czy z palca.
  • Odpowiedz
@Koner1391: Ja niestety muszę przestrzec przed tym Panem. Oczywiście szanuję, że stara się być na miejscu, że nagrywa bardziej jak korespondent niż z własnego pokoiku, aczkolwiek nie może to przykryć wad.

A tą podstawową jest to, że nagania kliknięcia sianiem paniki. Przekoloryzowuje każdą małą plotkę i robi z każdej pierdoły wielką rzecz, której należy się bać. Nie lubię tego typu podejścia, bo to granie na najtańszych emocjach.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem za co miałbym mu płacić.


@kalosz_zaglady: To nie płać, ale nie licz, że KTOKOWIEK takie Ci poda. Łącznie z rządami obu państw. Liczy się ogólna sprawdzalność. Jak gość mówi wprost, sam mówi gdy prawda będzie inna to jest OK.
  • Odpowiedz
@Luks_x: gość jest kolejnym twitterowym pryszczem podającym po polsku informacje z urkainskich/ anglojęzycznych profili które potwarzają info z ukrainskich/ rosyjskich telegramów które powtarzają info z mniej popularnych ukrainskich/rosyjskich telgramów. Za ten hajs lepiej sobie kupcie coś dobrego do jedzenia czy picia zamiast dokarmiać tych debili (kurczaka też)
  • Odpowiedz