Wpis z mikrobloga

  • 173
@M4rcinS aż mi się przypomniało jak jeden fanboj mnie z pełna ekscytacja przekonywał, że on wygląda jak po spotkaniu z tygrysem, albo czołgiem xddd
  • Odpowiedz
@wstanczyk

@M4rcinS aż mi się przypomniało jak jeden fanboj mnie z pełna ekscytacja przekonywał, że on wygląda jak po spotkaniu z tygrysem, albo czołgiem xddd


To chyba dzisiaj było z rana albo wczoraj, bo też to czytałem. Chłop upoś pisze o jakimś ataku tygrysa widząc pierwszy raz u miłośnika turasów podbite oko i szwy na czole XD
  • Odpowiedz
  • 23
@Jamniki2 nie no, biora się z ataku czołgu, bądź tygrysa, tak jak mówisz. Wyłącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dostajesz bule w twarz, od której masz limo, upadasz i po drodze walisz czołem w jakiś blat. Tyle by wystarczylo na takie obrażenia xd

Kto wie, co tam się wydarzyło, ale jak ty nie masz wątpliwości mimo że kilka dni później nie youtuber nie pochwalił się nagraniem, które rzekomo
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Kolejny street fighter z wykopu o rekordzie ulicznym 40-0 z profesjonalną analizą. Żeby takie limo nabić od jednego strzała, to by mu musiał Mike Tyson na emeryturze przykoorwić. Już sobie też wyjąłeś totalnie z dupy jakiś blat, to mi jeszcze powiedz skąd ten duży siniak na plecach? Masz bujną fantazję, na pewno coś wymyślisz.

Szarpanki został najpewniej oprawiony jakimś krzesłem/brechą/kijem, co zresztą sam Turas zdaje się w przypływie szczerości
  • Odpowiedz
Żeby takie limo nabić od jednego strzała, to by mu musiał Mike Tyson na emeryturze przykoorwić


@schweizer: wystarczy być #!$%@? w trupa i robić awantury. Wygląda idealnie jak po strzale w ryj i upadku na stol/krzeslo/podłogę. Maczety, dobre, dobre.
  • Odpowiedz
@float: nie ma faktów do pobicia i w zasadzie tyle.

Na wykopie duży hejt na typa za sam że istnieje także traktowałbym wypowiedzi tutaj przez palce bo cokolwiek by o nim nie wrzucić to się wyleje wiadro pomyj. Nikt tu nie patrzy obiektywnie z małymi wyjątkami.

W każdym razie nie wiadomo co się stało. Sam szarapn twierdzi że pobili go turcy jak jadł kebaba w Mielnie przy użyciu maczety i kija bejsbolowego. Twierdzi że policja go olała i zlozyl zawiadomienie do prokuratury, gdzie już tajniacy się zainteresowali i złożył zeznania. Twierdzi że sprawa jest im (policji) znana że są tam gangi i nikt nic z tym nie robi I on idzie na wojnę aby ich udupić.
Słowo klucz twierdzi. Faktów brak nie przedstawił żadnych dowodów na cokolwiek co powiedział. Przynajmniej jak na razie, gość ma mieć
  • Odpowiedz
  • 0
@Jamniki2

@wstanczyk: @d4wid to ja, jak wiemy rozcięte czoła wymagające do szwów biorą się od uderzeń z płaskiej reki xD


Przeczytasz jeszcze raz mój komentarz, czy dla sekciarza to za dużo?
  • Odpowiedz