Wpis z mikrobloga

  • 10
@Mirkwood gdybym dostawał złotówkę za każdym razem, jak ktoś nazwał mnie oskim, pojechałbym sobie na kolejną wycieczkę XD wy nie umiecie zrozumieć że cały rok pracuję, a na urlopie jadę na wakacje żeby odpocząć i coś zobaczyć. Kij z tym że sam jak palec i na stołówce ludzie się dziwnie patrzą, według was to jestem oski bo mam stałą pracę i nie siedzę na p-----e przed komputerem cały rok
  • Odpowiedz
@staryalkus:

według was to jestem oski bo mam stałą pracę i nie siedzę na p-----e przed komputerem cały rok


Bo to oski z definicji. Prawdziwy przegryw z--------a u janusza i nie stać go na żadne wyjazdy, bo ledwie wiąże koniec z końcem, nie jest w stanie oszczędzać, każdą nadwyżkę pieniędzy jaką zdobędzie wyda na pierdoły, a nadwyżki i tak są rzadkie, bo wydaje na olkohol i inne.
Oski co jest
  • Odpowiedz
według was to jestem oski bo mam stałą pracę i nie siedzę na p-----e przed komputerem cały rok


@staryalkus: a tak najczęściej piszą osoby które są utrzymywane przez starych czyli typowi oscy. Co za ironia losu
  • Odpowiedz
@staryalkus: tak dokładnie jest jak powiedziałeś, prawdziwy przegryw narzeka jak mu źle ale nic z tym nie robi, najlepiej do pracy nie chodzić, mieszkać u starych, a co będzie jak starych nie będzie? A co to kogo obchodzi
  • Odpowiedz