Wpis z mikrobloga

Halo dobry wieczór
#moderacjacontent #moderacja
@m__b @a__s
Ja chciałem tylko powiedzieć że zwrot "przygłupie" skierowany bezpośrednio do jakiegoś użytkownika to synonim zwrotu "debil" za którego użycie moderujecie wpisy. POZDRAWIAM CIEPLUTKO
https://wykop.pl/wpis/77845771/jeszcze-niech-10-osob-wrzuci-potwierdzenie-wykop-s#272253143

#ukraina #ciekawostki #koniaszowatapropaganda
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bombastick: zgadza się, to synonim debila i idioty które to słowa są tu moderowane, natomiast nazywanie kogoś przygłupem jest zupełnie akceptowalne na wykopie. Też mnie to zadziwia.
  • Odpowiedz
@bombastick: Już nie.
Dzisiaj odrzucili mi "złamasa" i "przygłupa". Mnie banowali za podobne okreslenia kilka razy, ba, za użycie słowa "frajer", nawet nie w odniesieniu do rozmówcy, tylko jako część wypowiedzi, skasowali mi komentarz. Ale widocznie @Moderacja ciągle słyszy te 2 słowa pod swoim adresem i dla nich to normalne słowa
  • Odpowiedz
@Smarek37: No wiem. Ja sparodiowałem durny argument skierowany do mnie ("skoro jesteś za Ukrainą, to wypier**** na front") i odpisałem typowi, że to argument w stylu "skoro jesteś katolikiem, to ubieraj zbroję i zdobywaj ziemię świętą, frajerze". I to już było za dużo, bo moderator uznał, że nazwałem typa frajerem, Chryste panie.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Za takimi jak ty to stoi co najwyżej zasrana chałupa, z której wyleźliście, by zasięg złapać.
Kiedyś podejrzewałem moderację o realizację jakiejś polityki. Teraz już wiem, że oni sami nie mają zielonego pojęcia, jak wykonywać swoją robotę. To umysłowy odpowiednik opóźnionych milicjantów, w ogóle nie znających prawa, które egzekwują. Są jak tygrys z zespołem downa. Niebezpieczny. Ale od szukania w jego działaniach planu czy sensu, można co najwyżej dostać
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Miło, że moje porównania zwróciły twoją uwagę. Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony. Spróbuj spędzić trochę czasu w lepszym towarzystwie, niż wykop czy kacapki, a zobaczysz, że ludzie potrafią dobrze pisać, przy czym sam koło "dobrze" to nawet nie stałem i od zadawania się z lokalnymi prymitywami na pewno mi się nie poprawiło. :(
  • Odpowiedz