Wpis z mikrobloga

#zwiazki wykopki to tak na serio z tym, że Polki są takie łatwe i chcą mokabe wiedząc to z doświadczenia? Pytam nie żartobliwie, bo tak z mojego doświadczenia to tak nie jest, jak chodzi o mokabe to nie znam żadnej dziewczyny, która byłaby z czarnym, a znam takie z Erasmusa, które znalazły chłopów, ale Polaków też będących na Erasmusie, a jeśli o łatwość, to też tego nie widzę, raczej też nie znam dziewczyn, które by szukały bolca na siłę, raczej mają wymagania i nie szukają ons. Nie obracam się w środowisku patologii tylko studentów, ale o studentkach też są jakieś takie teorie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@mewten wykopki propagują takie myślenie bo sami nie mają powodzenia, są sfrustrowani i winę za ten stan rzeczy obarczają drugą stronę, ubliżając itd. prawda jest taka że mało której Polce podobają się ciemnoskórzy mężczyźni, a jeśli chodzi o rozwiązłość seksualną to pewnie są też i takie, ale baby głupie nie są i wiedzą że najpierw trzeba chłopu dać za sobą trochę poganiać między innymi dlatego że to się bardziej opłaca.
Generalnie
  • Odpowiedz
wykopki to tak na serio z tym, że Polki są takie łatwe i chcą mokabe


@mewten: kiedyś zadałem to pytanie tutaj, napisano mi, że nie znam życia. Ta, nie znam.
  • Odpowiedz