Wpis z mikrobloga

Nie zauważyliście takiej tendencji że jak ktoś kupuje nowy samochód to w typowym kolorze? Tj. biały, srebrny albo czarny. Może mi się wydaje że coraz mniej jest aut w fikuśnych ciekawych kolorach. 3 sąsiadów wymieniło auta i każde białe.

Oczywiście uprzedzając pytania, c--j mi do tego nie moje samochody, ot taką refleksję mam.

*Zdjęcie przykładowe
#motoryzacja #samochody
picasssss1 - Nie zauważyliście takiej tendencji że jak ktoś kupuje nowy samochód to w...

źródło: qqq-6

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Radkovich: @onepnch no już nie zawsze aktualne. Coraz częściej oferują modele w jakichś ciekawszych kolorach, żeby się wyróżniać. A co ludzie robią? Dopłacają kilka k do białego/srebrnego/czarnego xD
  • Odpowiedz
@picasssss1: Mam metalik pomarańczowy. Umyty jest piękny, jak jeszcze QD podbite, to już w ogóle. Problem w fikuśnych kolorach polega na tym, że muszą być czyste bo inaczej syf widać od razu.
  • Odpowiedz
@picasssss1 Z jednej strony leasingi biorą czarny/biały kolor bo zazwyczaj jest free, a taki biały lepiej wygląda jak jest brudny, więc oszczędność na utrzymaniu

Z drugiej ludzie mają gwóźdź w mózgu i lemingowe myślenie więc nie chcą odbiegać od normy. Dla nich życie polega na byciu szczurem.

Z drugiej strony popatrz na takie audi, oni w s3 oferują 1 jebitnie zielony kolor albo całą gamę szaroczarnych. Chcesz ciemny niebieski to dopłać
  • Odpowiedz
@picasssss1: Po pierwsze primo, na bialym nie widac za bardzo odpryskow, a lakiery wspolczesnie sa bardzo miekkie.
Po secundo, jest to najtanszy kolor (o ile nie jest to biala perla). Po trzecie, ja mam ciemny szary i wybralem go dlatego, ze nie widac na nim za bardzo brudu (poprzednio mialem czarne auto)
  • Odpowiedz
@picasssss1: ludzie kupuja auta zeby nimi jezdzic a nie patrzec i picowac w garazu i brandzolowac sie do nich na grupach na fb. Rysa ? Powinno sie kupowac takie auto w ktorym rysa na nim nie wyzwala zadnych emocji.
  • Odpowiedz