Wpis z mikrobloga

Z racji, że przegrywy nie potrafią znaleźć dobrej pracy, to najczęściej pracują za minimalną lub trochę powyżej lub są na rencie. Z problemami psychicznymi i podłym życiem idą do szamana z cennikiem poniżej. Czyli cena u pana doktora to około trzech stów (za losowanie leku SSRI) xD Wizyta oczywiście bez efektów co widać i słychać na tagu. Nie dość że c-----e życie, to jeszcze bez kasy się jest. Przy minimalnej trzeba z---------ć dwa dni w kołchozie by szaman przez chwilę (miałem kiedyś teleporade 2 i pół minuty) przepisał losowe g---o. Ja się nie dziwię że każdego dnia umiera 8 osób (zaznaczam że 7 to chłopy) z taką pomocą.

#przegryw
michau507 - Z racji, że przegrywy nie potrafią znaleźć dobrej pracy, to najczęściej p...

źródło: Screenshot_20240826-101728

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michau507: mi SSRI nie pomogło ale srni już tak warto znaleźć lekarza który ma normalne ceny to nie są normalne ceny a wzięcie skrajnego przypadku i hiperbolizowanie
  • Odpowiedz
@michau507: Bo pazerność. Jest różnica zarobić na 100 pacjentach 270-390 zł od łepka, czyli za nich ma 27-39 tys PLN, niż gdyby pobierał za wizyte np 50-79 zł i wychodził 5-7,9 tys PLN
( ͡° ͜ʖ ͡°) co z tego, że gdyby obniżył swoje ceny, to nie dość, że wykosi konkurencje z rynku, przybędzie mu pacjentów, bo ludzie szukają jak najtańszej oferty, to na 100 pacjentach
  • Odpowiedz
@michau507: no niestety chłop w Polsce, zwykły średniak ma przeeyebane w życiu, tu nie ma co się oszukiwać, dla tych chuopów powinny być zorganizowane wizyty divy na NFZ i nawet nie żartuje, potrzeba bliskości jest jedną z podstawowych potrzeb, 100k chłopów zabiło się przez to w ostatnich dekadach i to jest prawdziwe piekło.
  • Odpowiedz