Wpis z mikrobloga

#zalesie #mazury #psychologia #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac

U Was w mniejszych miastach też taki marazm wśród młodych, że nic im się nie chce?

U mnie czasem słychać narzekania, że po 20 nikogo nie ma, nikt nie chce wyjść, nic się nie dzieje. Więc się spialem, zrobiłem grupę na FB, zebrałem 30 osób.

I co? 1 kolega aktywny. Reszta najwyżej wyświetli. Nawet niektórzy coś pytają na priv - mówię, napisz posta. "to później". I nie napiszą.

Kurde.
Lamusy.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kastrator2 no właśnie są

Tylko brak odwagi wyjść ze swoją inicjatywą, a w moich pomysłach najwidoczniej im coś nie pasuje/"nie mają czasu".

Jeszcze mnie wkurza to "pogadam z chłopakiem/dziewczyną i dam znać. I cisza.
  • Odpowiedz
@WolvvloW: No to weź tego jednego kolegę i zróbcie sobie rowerową wycieczkę, wypad na grzyby, może jakiś koncert, festyn itp. Teraz jest czas dożynkowy więc na pewno coś się dzieje w okolicznych gminach.
Jak wypad wam się uda to zamieścisz relację na grupie, może ktoś z czasem się do was dołączy, a jak nie, to trudno ich strata.
  • Odpowiedz
@WolvvloW: mój syn lat 13 gdyby nie to że wykupiłem mu kolonie to nie wyszedłby z domu. Siedzi na kompie i gra.

Przez całe wakacje nie miał czasu żeby spotkać się z kolegami z klasy(,).

To tacy 20+ to już koniec dla nich.
Komputery panie
  • Odpowiedz
@WolvvloW: A to to standard. Jak ktoś ma dziewczynę to w. 80% przypadków można założy że raz na pół roku to będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie drażni jeszcze to, że takie spotkania to za często się kończą spotykaniem typowo na a-----l
  • Odpowiedz
  • 0
@Tryt_on @Tryt_on liczyłem na to
Zrobiliśmy wypad na zabytki - bunkry, ładna zieleń, jakiś tunel pod nasypem kolejowym. No fajnie IMO.

W środę lub czwartek powtórka. Ale to we 2. A 29 osób siedzi. Zdjęcia wrzuciłem z opisem. 4 lajki.

@
  • Odpowiedz
  • 0
@WolvvloW przepijają się przykładowo w młodym wieku i z wiekiem tracą chęć na wychodzenie, gdy ten a-----l nie jest już tak powszechny. Albo dziadzieją i nic im się nie chce
  • Odpowiedz