Wpis z mikrobloga

@Gigamesh: jest to coraz trudniejsze odkąd się kraj nieco wzbogacił bo co mi z tego że już się tylu patusów nie kroi w ciemnej alei skoro zamiast tego mam oskarków i ukroskarków #!$%@?ących noc w noc w wieśtuningowanych szrotach o zupełnie przypadkowych godzinach. do tego bezdzietne lambadziary nabrały sobie psiecka i też wyprowadzają je o zupełnie przypadkowych godzinach, oczywiście pies kompletnie nieułożony i szczeka aż się posra. nachodzi na to
  • Odpowiedz
@SergioMinetti: bo nie ćwiczyłes to chyba normalne, to nie zależy od wieku tylko stylu życia, sa dziadki które mają super forme, i ja który mam od zawsze forme przecietnego albo i nie dziadka
  • Odpowiedz
Spróbowałes wcześniej kłaśc się spać i wcześniej wstawać?


@Gigamesh: Całe życie próbowałem jak mnie zmuszali do wstawania do szkoły czy na studia. Jak wreszcie jestem dorosły i sobie tak ułożyłem pracę, że nie muszę wstawać przed 8.30-9 to się wreszcie wysypiam.
  • Odpowiedz
Oj byczqu, jak chciałem być tak aktywny fizycznie w wieku 33 lat jak w wieku 25, to… Nie mogłem się wyprostować i na wózku zostałem odwieziony do szpitala ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SergioMinetti: jak się #!$%@?ło nagle obciazenia nie wiadomo ile bedac drewnem, to nic dziwnego, ze cos jebnelo.
  • Odpowiedz
@Theo_Y: Ćwiczyłem cały czas, bieganie 3x w tygodniu i 1x w tygodniu siłownia i 2 x w tygodniu salka. Po prostu w pewnym wieku już nie zdziałasz wszystkiego i dostajesz kontuzji. Później odpuściłem bo kontuzja odmawiała mi się.
  • Odpowiedz