Wpis z mikrobloga

O boże w najnowszej cywilizacji będzie można Cezarem grać USA xD Błagam niech ktoś zrobi poważną grę i zaora to g---o. Ciekawe jak tam inteligencja przeciwników i czy wojny będą wypowiadać z d--y nawet jak szans nie mają a później prosić o pokój a później znów wypowiadać wojnę. To jest tak głupia gra że się dziwię że tyle lat to trwa. Ja akurat grałem w wiele części - kiedyś faktycznie to było coś. Ale teraz ta gra mnie irytuje i śmieszy #cywilizacja #civilization #civilization6
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O boże w najnowszej cywilizacji będzie można Cezarem grać USA


@Megasuper: W starych civkach też tak było. Ale jako opcja. W sumie nie grałem za dużo w V, a w VI - nic, i dziwię się że tej opcji nie było.
  • Odpowiedz
To jest jakiś fenomen, czytam wykopkowiczów, z jednej strony nikt już nie gra od czasów dwójki, a jednak każdy ma coś do powiedzenia nt 6 i nadchodzącej części. Humankind czerpał garściami z civki, i wielki zachwyt, a gdy fireaxis pożyczyło jedna czy dwie mechaniki to wielkie oburzenie. Co jest złego w czerpaniu z czyichś idei? Skoro działa, to lepiej dla mnie. A zapoznając się z recenzjami zagranicznych redakcji które miały już możliwość
  • Odpowiedz
@Poyar: przecież co nowa Cywilizacja to są głosy "co za g---o, kiedyś to było". Zresztą ja też z reguły czekam na pierwszy dodatek, żeby się przerzucić na najnowszą część. Ludzie pograją, pokażą najbardziej irytujące rzeczy i w dodatku to będzie naprawione.
  • Odpowiedz
@ShortyLookMean: tu nie chodzi o nowe cywilizacje, tylko ogół społeczeństwa, wszystko jest c-----e, kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów, pożygać się można od ilości maruderów
  • Odpowiedz