Wpis z mikrobloga

czemu nie mogę być sobą? czemu nikt mnie nie kocha za to jaka jestem?
nie lubię gotować, nie lubię jeść, nie chce mi się sprzątać regularnie, nie chce chodzić do pracy, chcę spędzać dnie przy komputerze i oglądając dramy tak się czuję najlepiej, najbezpieczniej, czemu nikt tego nie zaakceptuje tylko wszystkim to przeszkadza? chłopowi przeszkadza, zmusza mnie do robienia tego czego nie chce, matce przeszkadza bo ciągle krytykuje nawet psycholka jakaś niezadowolona mówi mi, że tak nie można żyć bo co czemu nie można czemu trzeba się stresować, zapierniczać, gonić króliczki i wyprzedzać szczury no why #neet #powaznepytania
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z całą życzliwością ale jeżeli nie zrozumiałaś mojej myśli (a to wynika z tego co właśnie odpisałas) to nie ma sensu kontynuować z Tobą tej dyskusji. Więcej pokory, empatii i otwartości na świat a może Cię z powrotem przyjmie w swoje objęcia.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@naksu: cóż, jak nie chce ci się normalnie pracować na swoje utrzymanie a równocześnie nie jesteś otyłym pasztetem to zostaje tylko Only Fans ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 10
@alexander-dantes:

nie pojmujesz podstawowego faktu egzystencji ze nie ma nic za darmo [...] ktos musi tego poniesc koszt


Nie pojmujesz podstawowego faktu, że egzystencja to nie jest coś, o co się prosiło i że w związku z tym jedynie ci, którzy ją inicjują, czy też aprobują jej inicjowanie, są logicznie zobowiązani do ponoszenia kosztów z nią
  • Odpowiedz
@efilist: Zajebista logika przegrywow. Nie mam zamiaru schodzic do Twojego poziomu.

Zycie to dar czy tego chcesz czy nie. Zycie to tez #!$%@?, ktora kopie wszystkich ktorzy nie postaraja sie jej zrozumiec ani nie wkladaja pracy w swoje zycie.

Po to jest czas dziecinstwa i dojrzewania by nabrac odpowiednich umiejetnosci i wiedzy zeby podniesc zycie na swoje barki. Zycie to nie bajka, jak nie bedziesz pracowal ciezko to Cie skopie jeszcze bardziej. Kazdy niesie swoj krzyz, swoje dramaty i
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Bonwerkz: oczywiście wszystkie kobiety, które nie pracują to onlyfansiary XD masz wyżary mózg przez social-media dzieciaku
  • Odpowiedz
@naksu: na podstawie twoich wcześniejszych wpisów wynika, że najprawdopodobniej jesteś shitposterem. Jeśli jednak się mylę i piszesz szczerze, to mam nadzieję, że znajdziesz drogę do poprawy swojej sytuacji, bo z tego, co widzę, twój obecny stan jest naprawdę smutny. Powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bonwerkz to, że ktoś często tu pisze to znaczy, że zaraz shit? no sory, że nie opisuję tutaj prac doktorskich i felietonów naukowych
  • Odpowiedz