Wpis z mikrobloga

czemu nie mogę być sobą? czemu nikt mnie nie kocha za to jaka jestem?
nie lubię gotować, nie lubię jeść, nie chce mi się sprzątać regularnie, nie chce chodzić do pracy, chcę spędzać dnie przy komputerze i oglądając dramy tak się czuję najlepiej, najbezpieczniej, czemu nikt tego nie zaakceptuje tylko wszystkim to przeszkadza? chłopowi przeszkadza, zmusza mnie do robienia tego czego nie chce, matce przeszkadza bo ciągle krytykuje nawet psycholka jakaś niezadowolona mówi mi, że tak nie można żyć bo co czemu nie można czemu trzeba się stresować, zapierniczać, gonić króliczki i wyprzedzać szczury no why #neet #powaznepytania
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 46
czemu nikt mnie nie kocha za to jaka jestem?


@naksu: bo #!$%@? głupoty na portalu ze śmiesznymi obrazkami w sobotę o 10 rano
  • Odpowiedz
  • 5
@naksu Czymś trza zapłacić za jedzenie, prąd, internet, wodę. Nie musisz startować od razu w wyścigu szczurów, ale co chcesz dać w zamian za te wszystkie rzeczy ludziom, którzy pracują by Ci je dostarczyć?
  • Odpowiedz
@naksu: Chyba nie pojmujesz podstawowego faktu egzystencji ze nie ma nic za darmo. Zeby sobie NEET-owac ktos musi tego poniesc koszt, Twoja mama, chlop. Nie chcesz nikomu nic dawac, nie wnosisz zadnej wartosci do spoleczenstwa przez prace i jeszcze masz tupet miec roszczenia wobec innych xD Zycie tak nie dziala, witamy w doroslosci.

PS. Bycie smierdzacym leniem to nie jest powod do bycia lubianym, take it or leave it
  • Odpowiedz
@naksu: można tak żyć, ale nie na koszt innych. Jesteś uzależniona finansowo od faceta, który Tobą gardzi, i nawet sformalizować związku z Tobą nie chce. Jeśli te związek się skończy, bo Ty zostaniesz bezdomna i bez pieniędzy.
  • Odpowiedz