Wpis z mikrobloga

Czy jakby była obok dodatkowa półka, to zostałby ten syf podzielony i byłoby trochę wolnej przestrzeni czy  automatycznie zostałaby wypełniona ta luka? Pytanie retoryczne oczywiście. Na spłuczce (Szkoda, że zdjęcia nie zrobiłem, bo mnie to prześladuje po nocach) Jednorazowe maszynki, niektóre z włoskami, a do tego ręcznik kuchenny zamiast papieru toaletowego. Oczywiście w pokoju głównym też wszystkie szafki czymkolwiek zastawione żeby przypadkiem nie ostała się wolna przestrzeń.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #dramat #balagan #brudnepaski #brudaski #syfiary
Desire22 - Czy jakby była obok dodatkowa półka, to zostałby ten syf podzielony i było...

źródło: temp_file2496590798777475656

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam zamykaną szafkę z lustrem. Zawsze jedyne miejsce, jakie zostanie będzie tylko na umywalce, a reszta gratów będzie musiała trafić do srodka
  • Odpowiedz
  • 0
@Klatwa_Borsuka A co to przeszkadza? Po spuszczeniu wody bakterie latają po całej łazience? Bo jeśli tak, to fakt, że jest tam szczoteczka do zębów jest bardziej obrzydliwe, ale przecież wszyscy mamy ją przy kranie.
  • Odpowiedz
@Desire22: Ja nie mam i pędzli też nie trzymam w takim miejscu, bo jest to zwyczajnie niehigieniczne. Każdy syf odkłada się na tych pędzlach, a potem twoja różowa nakłada to sobie na twarz. Reszty burdelu nawet nie komentuję
  • Odpowiedz