Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@AltCtrlSpace

tragizm to niczemu sie nie poświęcić i być całe życie przeciętniakiem.

"Jedno życie, jedno zdrowie i cos z tym zrobię "

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@stillrunning:
im dalej od środka układu prawdopodobieństwa tym mniejsza ilość rekordów.

uważam że bycie przeciętniakiem to zmarnowanie potencjału własnego życia.

ale to tylko mój cel i moje podejście. Nie oceniam ludzi w taki sposób. Staram się przykładać miarę tylko
  • Odpowiedz
@Sarza01:

tragizm to niczemu sie nie poświęcić i być całe życie przeciętniakiem


Czaje, ze to top topow sylwetki biorac pod uwage wszystkich mezczyz. Ale w porownaniu do profesjonalistow to chyba dalej przeciętniak. Nie widzę info o jakiś sukcesach.
Czyli jeszcze gorsze combo, poświęcić się i być przecietniakiem.
  • Odpowiedz
@Sarza01 argumentów tu nie trzeba mieć i nie ma żadnej dyskusji. Wymyśliłeś sobie farmazony ale niestety nikt ci nie przyklaskuje tylko wszyscy się z ciebie śmieją ( ͡º ͜ʖ͡º) eot
  • Odpowiedz
  • 0
profesjonalistów jest przeciętniakiem.


@BrightBeamBuddha: no nie jest. w pl jest może jeden gość co tak wygląda i ma kartę pro. gość nie jest profesjonalnym kulturystą ale wygląda bardzo dobrze - chodzi mi oczywiście o górę.

Tym samym nazywanie przeciętności tragizmem nie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@AltCtrlSpace
ja tu sobie wrzucam posta a to ty przychodzisz i masz ból d--y cholera wie tak na prawdę o co.

Mogłeś cos udowodnić, pokazać sylwetki, wziąć udzial w dyskusji, ale tylko boldupisz bez argumentow stary.

Gosc wyglada obiektywnie dobrze. Wiekszosc polskich kulturystow by sie dala porkoic za taką
  • Odpowiedz
@Sarza01:

ja chce być lepszy od siebie z wczoraj. napisanie o "przeciętniaku" to tylko zobrazowanie tematu.

chodzi o robienie czegoś ze sobą, posiadanie celu i dążenie do niego, a nie spoczywanie na laurach i akceptacja tego.


Jezeli tak to muszę się z Toba zgodzić, mam bardzo podobne podejscie
  • Odpowiedz