Wpis z mikrobloga

@xoxoxo_oxoxox Młodszy Tyburski dopóki był świeży wyglądał na tle Zadymy dobrze w każdej płaszczyźnie. Tutaj masz jedna 5 minutową runde więc paliwa mu starczy, a do tego arena walki bardziej pomaga osoba obytym z zapasami czy tajskim klinczem. Zadyma może się cieszyć, że łatwiej wejdzie w pół dystans ale jeżeli nie zrobił dużych postępów w zapasach, to ciężko będzie mu wygrać z Tyburskim. Także kurs jak najbardziej logiczny.

To nie Tancula
  • Odpowiedz
@shelkofy: Dobrze, ale nie płacz już. Naprawdę aż tak zabolało cię wyśmiane tego, że aż musiałeś wejść na mój profil próbując szukać czegoś co we mnie uderzyć XD No tak przecież lepiej żebym się interesował patologią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shelkofy: Cwelu, śmieciu... dawaj jakie tam jeszcze inwektywy znasz? Nie będziesz we mnie strzelał to ci nie będę odpisywał proste a nie się nauczyliście tak na wykopie jak na szkolnym korytarzu bez konsekwencji gdzie atakujecie zawsze tych najsłabszych którzy wam nie odpowiadają. Tak na przyszłość odnośnie hipokryty, nie używaj słów których nie rozumiesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cztero0404 gdybyś ty chociaż na klatę przyjął że jesteś hipokrytą, dałem ci prosty przykład gdzie interesujesz się takim samym gównem i wczuwasz w jakieś lajki i ty mówisz że to nie hipokryzja względem @xoxoxo_oxoxox , jesteś żałosnym łbem i nie da się ciebie nie bluzgać
  • Odpowiedz
@Cztero0404 btw ja w ciebie nie strzelam, zobaczyłem hipokryzję to dałem na talerzyku ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpowiedź dla @xoxoxo_oxoxox. Wybacz że edytuje ale zauważ jak zareagowałeś jak dałem ten punch w twoja stronę. Tylko grzecznie podkuliłeś ogon i napisałeś nie płacz. Po czym emocje wzięły górę i zacząłeś smarować dwie ściany tekstu xD
  • Odpowiedz
@shelkofy: Nie zmieniam komentarza, uzupełniam myśl a to jest różnica znaczna do czego z resztą jest ta funkcja jeśli ci to nie pasuje zgłoś to do moderacji i nie kom a komentarza bo nie jesteś u siebie na lekcji w 7B to jeszcze nie rok szkolny. Jeśli jestem twoim zdaniem hipokrytą to gdzie przejawy takowej widzisz wskaż mi fragment mojej wypowiedzi z powyższej dyskusji lub inaczej więcej mi nie odpisuj.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 wskazałam pecie wyżej na screenie Twoją hipokryzję, wybacz ale jak nie widzisz tego to nie jestem w stanie ci tego wskazać, chyba że jakoś to sobie poziomujesz i jaraniem się tym co tu jest takie se ale tymi od friza już jest w porządku i wgl jesteś ponad tymi z tego tagu
  • Odpowiedz
@Cztero0404 ja po prostu tobą mega gardzę jaki jednym z niewielu użytkowników stąd ten język, przecież nie będę cię głaskał, dlaczego nagle schodzić na język tak bardzo zamiast odnieść się do tego co wyżej?
  • Odpowiedz
btw ja w ciebie nie strzelam


@shelkofy: Strzelasz jak najbardziej, napisałem komentarz nawet nie dotyczył twojego wpisu po czym zacząłeś mnie wyzywać bo coś ci się nie spodobało, przecież jak ktoś może oglądanie waleczek na fame wyśmiać co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ok. To napiszesz mi w końcu dlaczego jestem tym hipokrytą czy nie i dalej będziesz sobie szukał posiłków wśród ludzi którzy nazywają pewne
  • Odpowiedz