Wpis z mikrobloga

@Vetinari: stary, czy wszyscy poplecznicy platformy są ciężko upośledzeni?

wszedłem na twitter i ten harłukowicz (specjalnie z małej), zrobił personalną wycieczkę do Stanowskiego, w której to spłycił jego osobę do dziennikarza sportowego, stwierdził że Stanowski się na niczym innym nie zna, plecie bzdury i źle interpretuje jego tekst xD

ale nie wszedł w polemikę, nie prostował nic, nie odniósł się do żadnej z bzdur konkretnie. on dosłownie naubliżał Stanowskiemu, próbował go zdyskredytować jako dziennikarza i nic więcej.
filixcastellano - @Vetinari: stary, czy wszyscy poplecznicy platformy są ciężko upośl...

źródło: truedet2012rust-main1

Pobierz
  • Odpowiedz
wyjaśnił mu, że przeinacza fakty, myli liczby i generalnie naciąga pod swoją tezę informacje


@Vetinari: powiedz mi proszę, przytocz cytat, w którym miejscu wyjaśnił, że "przeinacza fakty, myli liczby i generalnie naciąga pod swoją tezę informacje", dlatego że, ja nie widzę tam żadnych wyjaśnień, a jedynie stwierdzenie, że tak robi xD niepodparte niczym. żadnych liczb, faktów ani informacji nienaciągnietych nie przywołał ten charłak
  • Odpowiedz
@Vetinari: upośledzony jesteś? Stanowski wytarł manipulatorem podłogę, a ten w odpowiedzi "ustosunkował się" jedynie do pozyskania tajnych dokumentów (o strategicznym znaczeniu dla obronności kraju) stwierdzając, że na tym polega jego robota. Śmiech na sali, choć najzabawniejsze w tej historii jest przedstawianie Poncyliusza jako pisowca.
  • Odpowiedz
@deziom: ciebie ten mózg pominął, autora wpisu też, statystycznie teraz się powinien odezwać platformers z mózgiem xD haha, co za kretyn. Odpisałeś mi shotem wpisu do którego się odnoszę i który jest bardziej merytoryczny, niż ten wysryw harłukowycza
  • Odpowiedz