Wpis z mikrobloga

#izabelaa4 #izabelaparzyszek #swiadkowiejehowy #csiwykop

W rozmowie z prokuraturem powiedziała że nie była przez nikogo więziona. A nie może być tak że została zastraszona przez tych z rady starszej i naprowadzona że musi wrócić do męża inaczej zostanie potępiona lub zabita?

Chyba były podobne przypadki gdzie właśnie kilka osób z rady przetrzymywało i nawracało osoby zaginione w wierze które chciały odejść. Wydaje mi się że były artykuły albo materiały na YT o tym.

Swoją drogą dobrze jedna sąsiadka mówiła w wywiadzie. Jaki szpital wypisuje wieczorami pacjentów?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@basssiok: a może dostała napadu jakiejś schizy czy coś, słyszałem historię, że w stanach był podobny przypadek, babka zaginęła na kilka dni, z autostrady, policja znalazła ja w lesie siedząca na kamieniu, twierdziła, że zgubiła się na kilka godzin, w rzeczywistości było to kilka dni. Miała depresję, chyba ostry border i traumę z powodu śmierci siostry, co spowodowało jakieś ciężkie zaburzenie.
  • Odpowiedz
  • 5
I też magicznie się odnalazła jak podane zostały informacje o zmianie sprawy na uprowadzenie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdzieś czytałem że w radach to niezłe zwyrole siedzą
  • Odpowiedz
A nie może być tak że została zastraszona przez tych z rady starszej i naprowadzona że musi wrócić do męża inaczej zostanie potępiona lub zabita?


@basssiok: nie sądzę. zabita to na pewno nie, a potępiona może i tak, ale skoro już uciekła to chyba i tak ich miała gdzieś.
pod tym względem nie jest z tej religii tak trudno odejść, ja sobie odeszłam i w ogóle prawie się mną nie
  • Odpowiedz