Wpis z mikrobloga

@przemyslaw-maczka jeżeli w zarządach polskiego sportu są praktycznie sami faceci, którzy się tam zabetonowali na lata tylko po to by ciągnąć hajs - czego mieliśmy efekty na igrzyskach, to co według ciebie powinien rząd zrobić? Zostawić ich czy zatrudnić kolejnych facetów którzy nic nie będą robić i dalej niszczyć? A dlaczego te 30% kobiet mają być niekompetentne? Ktoś napisał że będą brać obojętnie kogo bez żadnego etapu rekrutacji i weryfikacji? Ale
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka nikt tzn kto? Kilku nienawidzących kobiet ' bo księżniczka nie odpisała ' petow ze świętego tagu na wykopie?


@naganiaczherculesa: A jak traktować ludzi którzy nie pracują ze względu na kompetencje tylko ze względu na pleć? ja bym ich szanował tak samo jak takiego co dostał prace po znajomości i się nie nadaje.
  • Odpowiedz
@aarahon:

aha, jak stworzę grafikę że @angelofdeath007 to pedofil i obmacuje małych chłopców ale dodam tag #heheszki to będzie to tylko mem czy jednak może pomówienie o popełnienie przestępstwa?


Mocny argument oskarżenie kogoś o pedofilie vs mem szydzący z próby wprowadzania parytetów płciowych. Mam nadzieję że nie wiesz o istnieniu przesmiewczego Koalicja Deweloperska bo chyba na
  • Odpowiedz
Mocny argument oskarżenie kogoś o pedofilie vs mem szydzący z próby wprowadzania parytetów płciowych. Mam nadzieję że nie wiesz o istnieniu przesmiewczego Koalicja Deweloperska bo chyba na zawał zejdziesz


@angelofdeath007: ale ja wtedy nie będę oskarżał cię o pedofilię tylko będę szydził z twojego podejścia do humoru... a nie czekaj, może nie postępujmy jak lewactwo nazywając rzeczy tak jak się nam podoba tylko nazwijmy rzeczy po imieniu, nazywajmy rzeczy takimi
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1 Myślę, że większość facetów w kobiecym związku sportowym to jest to co wszyscy lubimy. Zaraz obok sztucznego czepiania się tych związków.
Przecież to nie są leśne dziadki zabetonowane na lata, które przy wódce ustalają sobie kto gdzie pojedzie.
Żeby ktoś śmiał się czepiać związków sportowych. Skandal!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: z fałszerstwa. Ja nie jestem lewactwem i nazywam rzeczy po imieniu.


@aarahon Nie fałszerstwa, tylko przeróbki, parodii. Widocznej na pierwszy rzut oka.
Jak Robert Górski udawał Tuska albo Kaczyńskiego to dla ciebie też by było przestępstwo z art. 190a KK?
  • Odpowiedz
Omówmy sobie to na przykładzie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.


@aarahon: Pojedynczy przypadek chcesz rozłożyć na szeroki temat :)

Ile osób ma zarząd tego związku? Dwadzieścia dwie. Ilu mężczyzn zasiada tam w sztucznie stworzonych stanowiskach? Dziewięć osób. Dziewięciu mężczyzn ma stanowisko członek zarządu bez żadnej konkretnej
  • Odpowiedz
Nie fałszerstwa,


@Jerry664: czyli nie użył chronionego znaku partii politycznej?

Jak Robert Górski udawał Tuska albo Kaczyńskiego to dla ciebie też by było przestępstwo z art. 190a KK?


@Jerry664: a używał chronionego znaku partii politycznej bo jak nie to nie jest to przestępstwo z art. 190a KK.
  • Odpowiedz
@Tunhan gdziekolwiek tam jest napisane, że będą brać kobiety bez weryfikacji i żadnego doświadczenia? Zakładam że nigdzie, ale dorobiles to sobie żeby ci pasowało do durnej narracji


@naganiaczherculesa: A jest napisane ze będą to same najlepsze specjalistki w kraju? czy tez sobie to dorobiłeś żeby Ci pasowało? Jeżeli wyznacznikiem przyjęcia do pracy jest płeć a nie kompetencje to o jakiej weryfikacji mówisz?
  • Odpowiedz
@Tunhan ale przecież to ty założyłeś, że oczywiście będą #!$%@? i będą pracować tylko dlatego że są kobietami. Ja nie założyłem żadnej tezy czy będą dobre czy nie, ty powinieneś obronic swojej tezy jak ktoś ci zarzuca że #!$%@? głupoty pod nienawiść do kobiet i swoje własne narrację
  • Odpowiedz
Pojedynczy przypadek chcesz rozłożyć na szeroki temat :)


@przemyslaw-maczka: nie, nic takiego nie chcę zrobił, nie łżyj.

To twoje zdanie :) Fajnie by było jakbyś potwierdził że rzeczywiście nic nie
  • Odpowiedz
Nie, ja założyłem drogi kolego ze nie szanuję się kogoś kto dostaję się do pracy nie ze względu na swoją wiedze, kompetencje i umiejętności tylko innych przyczyn jak znajomości czy płeć. Możesz się z tym nie zgadzać ale tak już jest na świecie i termin "Pociota" nie wziął się z znikąd
  • Odpowiedz