Wpis z mikrobloga

@toniemojekonto1: U mnie na osiedlu jeżdżą kobiety jako śmieciarki - wkładacze worków do śmieciarki. Ukrainki oczywiście. Tyle, że potrzebne są dwie do tego, co robi jeden facet. Np. we dwie biorą worek ze śmieciami "zielonymi", który ja wsytawiam sam.
  • Odpowiedz
@djtartini1: ale nie każda kobieta jest słaba, a nie każdy mężczyzna silny. A jeśli chodzi o związki zawodowe, to na prawdę ciężko mi uwierzyć że brakuje kompetentnych kobiet na te stanowiska, a w rzeczywistości obecni członkowie, dostawali się na te stanowiska na drodze kolesiostwa
  • Odpowiedz
Dosłownie wziąłem pierwsze nazwisko z tej listy.


@przemyslaw-maczka: no i co?

Nie mam zamiaru sprawdzać tak każdego po kolei., więc stwierdzam że pisowcy także dostawali posadki przez "konkursy" tak samo jak HA TFU KO.
  • Odpowiedz
@aarahon:

czekaj, czekaj, chcesz powiedzieć że konkursy na stanowiska które urządza KO są identyczne jak postępowanie kwalifikacyjne urządzone przez radę nadzorczą Grupy Azoty w której sama rada zastrzega sobie dowolny wybór kandydata? xD


Dokładnie tak:) Twierdzę że konkursy tworzone przez KO są tak samo lipne jak te np przez grupy azoty :) Nepotyzm jak był tak pozostał:) Chyba że potrafisz udowodnić że te konkursy które urządza KO są
  • Odpowiedz
Dokładnie tak:) Twierdzę że konkursy tworzone przez KO są tak samo lipne jak te np przez grupy azoty :) Nepotyzm jak był tak pozostał:) Chyba że potrafisz udowodnić że te konkursy które urządza KO są lepsze.


@przemyslaw-maczka: ale grupa azoty nie organizowała konkursów na stanowisko prezesa...

No był, przesłałem ci linki do tego. Udowodnienie tego, że ten konkurs grupy azoty był lipny należy teraz do ciebie miszczu
  • Odpowiedz
ale grupa azoty nie organizowała konkursów na stanowisko prezesa...


@aarahon: Tylko postępowanie kwalifikacyjne. Ok. Nie miało cech konkursu jak rozumiem i mam szukać pisowca z konkursem. A powiedz mi w czym ci wymagania grupy azoty nie pasują że ich nie akceptujesz jako coś wiarygodnego? :)

EDIT: i czym się różnią te wymagania od tych które organizuje KO. Widzę że lubisz czepiać się słówek zamiast przechodzić do meritum :) W sumie moje obiekcje są nadal
  • Odpowiedz
Tylko co? W sensie że nazwano to Postępowania kwalifikacyjne czy jak bo nie rozumiem? Wyjaśnij proszę :)


@przemyslaw-maczka: po co pytasz się skoro znasz odpowiedź?

Czyli mam szukać pisowca specjalnie dla ciebie który przeszedł konkurs :)


@przemyslaw-maczka: nie, nie musisz. Ale jeśli chcesz mieć porównanie między konkursami KO a konkursami PIS to należy porównać konkursy a nie konkurs do postępowania kwalifikacyjnego z którego rada nadzorcza może legalnie odrzucić
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka: i ja jestem za tym bo zawsze powtarzam - mogę się mylić ale chcę merytorycznej, celnej dyskusji. Zakładam że w między czasie zmieniła się ustawa o konkursach na stanowiska w ssp, ochronie zdrowia i spółkach należących do władz samorządowych ale to sobie zostawmy na deser.
  • Odpowiedz
ale ja wtedy nie będę oskarżał cię o pedofilię tylko będę szydził z twojego podejścia do humoru... a nie czekaj, może nie postępujmy jak lewactwo nazywając rzeczy tak jak się nam podoba tylko nazwijmy rzeczy po imieniu, nazywajmy rzeczy takimi jakimi są. Czy ta grafika wykorzystuje chronione znaki partii politycznej? Tak. Czy autor ma do nich prawo? Nie. Czy grafika ta służy do szkalowania partii? Tak.

@aarahon niezła hipokryzja neuropka którego
  • Odpowiedz
niezła hipokryzja neuropka którego plemię uwielbia szkalować konfę używając jej loga


@bastek66: twój komentarz zawiera błędną tezę i na innej błędnej tezie się opiera. To jest właśnie to o czym pisałem - lewactwo pomijające prawdę.
  • Odpowiedz
a w rzeczywistości obecni członkowie, dostawali się na te stanowiska na drodze kolesiostwa


@Tajlosfit: Tak, ale członkowie- kobiety również dostali się na zasadzie kolesiostwa jak Otylia Jędrzejczak. Nie ma racjonalnego powodu, żeby parytety w czymkolwiek pomogły, tylko inny system- nie zaś dzielenie systemu kolesiostwa na kobiety i mężczyźni. Przykładem może być np. rekrutacja na stanowiska urzędnicze we Francji, wielostopniowa i odsiewanie kandydatów.
  • Odpowiedz
  • 0
@djtartini1: Otylia Jędrzejczak i kolesiostwo? Ta kobieta ma sukcesy na koncie, i co za tym.idzie doświadczenie. A ci mężczyźni związkowcy, to najczęściej przypadkowi ludzie, nie związani w ogóle że sportem
  • Odpowiedz
  • 0
@toniemojekonto1 w Norwegii to działa. Jak byłem przed pandemia w Trondheim to widziałem jak kobiety jeździły śmieciarkami czy wuko. Tylko tam jest równy wiek emerytalny czy obowiązkowa służba wojskowa dla obu płci.
  • Odpowiedz
  • 0
Otylia Jędrzejczak i kolesiostwo? Ta kobieta ma sukcesy na koncie, i co za tym.idzie doświadczenie. A ci mężczyźni związkowcy, to najczęściej przypadkowi ludzie, nie związani w ogóle że sportem


@Tajlosfit: Sukcesy sportowe nie idą w parze z zarządzaniem, właściwie mało byłych zawodników było dobrymi menadżerami, Otylia dobrym menadżerem nie jest, nie ma doświadczenia, wykształcenie słabe. No i to widać też po polskim pływactwie- to jeden z gorszych związków, słabe wyniki,
  • Odpowiedz
  • 0
@djtartini1: skandale na tegorocznych igrzyskach pokazały jakie doświadczenie mają związki kolarskie, zapaśnicze, szermierki, czy strzeleckie. Dlaczego uznales że Otylia nie ma doświadczenia? Być może nie miała kogo wystawić, skoro wszyscy byli słabi, pływanie to bardzo popularny sport na świecie, więc nie dziw się, że Polacy przegrali
  • Odpowiedz