Wpis z mikrobloga

To był dowód anegdotyczny którym chciałeś udowodnić coś. Nie wiem co konkretnie, ale to twoje słowa :)


@przemyslaw-maczka: i w tych słowach nie ma potwierdzenia tego co mi zarzucasz.

Jak można rozmawiać z tobą, skoro sam sobie przeczysz :) Schizofrenia? :) Jeszcze raz, fajnie by było jakbyś potwierdził że rzeczywiście nic nie
  • Odpowiedz
Bo nie jesteś hipokrytą, prawda?


@cordianss: oczywiście że nie! Dlatego faktycznie odniosę się do tego ale nie napiszę tam komentarza bo już wpis został usunięty.

Członek AfD nie powiedział ze popiera Putina. Powiedział to człowiek sympatyzujący i mający powiązania z AfD na co wskazuje wielokrotne popieranie przez niego tej partii a same słowa o których mowa padły na wiecu wspomnianej partii.
  • Odpowiedz
No to robią coś w tym zarządzie czy nie? Bo jeśli coś robią mimo że nie mają funkcji to w czym widzisz problem, skoro pracują? :)


@przemyslaw-maczka: zasiadają. Jeśli uważasz że za to im się należą pieniądze i nie są to sztuczne stanowiska to spoko.

Ja mam udowadniać że boga nie ma czy ty że bóg istnieje? Zamień słowo bóg na kompetencje
  • Odpowiedz
jak ośmieszyć pisowców i konfederatów? Pokazać co wygadują. Jak ośmieszyć KO? Trzeba tworzyć nieprawdziwe grafiki w które może jakiś wyborca konfopisu uwierzy.


@aarahon: uu zero plusików przy tym wysrywie, boty się popsuły?
  • Odpowiedz
@aarahon:

zasiadają. Jeśli uważasz że za to im się należą pieniądze i nie są to sztuczne stanowiska to spoko.


Pytam się czy oni są produktywni czy nie. Czy te osoby robią coś czy nic? :) Bo tego się czepiłeś u mnie więc chcę to ustalić. Teraz sugerujesz że oni nic nie robią a jak się do tego odniosę to powiesz że to nie twoje słowa... I taka to z tobą
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: a myślałem, że dyskutujemy o związkach sportowych, ten ze śmieciarzami to fejk. Tutaj pracuje większość facetów, bo kobiety nie chcą takiej pracy (i słusznie) jest to też kawał ciężkiej pracy fizycznej.
  • Odpowiedz