Wpis z mikrobloga

Samorządy miejskie powinny dokręcić śrubę psiarzom w postaci większych podatków, te marne 150 zł rocznie (które płaci pewnie 1/4 posiadaczy) nie są w stanie zniwelować kosztów sprzątania i naprawy zniszczeń jakie wyrządzają te czteronogie, jakby tu nie patrzeć szkodniki w mieście. Ulice obsrane, śmietniki wypełnione workami z gównem, bramy, płoty i znaki drogowe skorodowane od szczochów, a na osiedlach wydaje się, że do mieszkania czy domu psa dają w gratisie z kredytem hipotecznym.

#psy #takaprawda #patologiazmiasta
Iskaryota - Samorządy miejskie powinny dokręcić śrubę psiarzom w postaci większych po...

źródło: IMG_1567

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samorządy miejskie powinny dokręcić śrubę psiarzom w postaci większych podatków


@Iskaryota: Obowiązek dostarczenia próbki kaki i 5 koła mandatu za każde zidentyfikowane nieposprzątane gówno
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Chłopski rozum, #!$%@? innym takie podatki, których ja nie muszę płacić. rozwiązanie wszystkich problemów

Nie jeżdzę rowerem, #!$%@? rowerzystom. Nie mam auta, #!$%@? akcyzę itp itd
  • Odpowiedz
@EpicKris: nie wiem obok jakiej patologii mieszkasz, ale na mojej wsi w zasadzie każdy gospodarz ma psa lub kilka psów. Sąsiad obok - dwa fafiki, drugi sąsiad - dwa owczarki. Ja mam owczarka i mieszańca. Po drugiej stronie ulicy sąsiad ma goldena. I wiesz co? W nocy szczekanie zdarza się bardzo, bardzo sporadycznie. I też jest to kilka szczeknięć i koniec, a nie darcie pyska przez całą noc.

Ale #!$%@?
  • Odpowiedz
O co chodzi z tym psami? xD


W sensie czemu to nagle stał się największy wróg publiczny wykopków zaraz obok murzynów i samotnych matek?


@Kiedys_Mialem_Fejm: Nie zapomnij o ludziach z tatuażami, włascicielach RODów etc. ;) Wielu wykopków ma mentalnosc sredniowiecznej tłuszczy, wyładowują frustrację na wskazanym wrogu. Z dwojga złego lepiej jak robią to tutaj, a nie na ulicy. ;)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: samorządy czy rząd to powinien wprowadzić obowiązkowe czipowanie i rejestracje psów wraz paszportem lub innym dokumentem.
Bezdomność by sie momentalnie skończyła jak wlepili kilka mandatów za porzucenie psa
  • Odpowiedz
@Iskaryota: #!$%@?, wyobrażacie sobie kogoś na poziomie, z psem z mieszkaniu? Dajmy na to taka Szymborska zasiada wieczorem do małego stoliczka z lampką by napisać swoje opus magnum...
...i nagle z drugiego pokoju Fafik zaczyna drzeć mordę, leci do niej by zacząć lizać ją po rękach, cały mokry i brudny od tarzania się w trawie, po czym drąc mordę jeszcze głośniej idzie do łazienki zjeść swoje odchody.
No, nie, po
  • Odpowiedz
  • 26
@Kiedys_Mialem_Fejm: Powód jest jeden i prosty: psów zrobiło się za dużo. Dzisiaj to element lifestylowy, wręcz obligatoryjny gdy przeprowadzisz się „na swoje”. Dzisiaj niemalże połowa gospodarstw domowych (!) posiada psa, niestety nie idzie to w parze ze zwiększoną świadomością psiarzy na temat szkód, jakie wyrządza otoczeniu pies swoją naturalną aktywnością. Pies zwyczajnie nie nadaje się do miasta, zwłaszcza ciasnych osiedli deweloperskich, z jedną łączką, która zwykle jest niezagospodarowaną działką budowlaną.
  • Odpowiedz
dodaj zniszczona psim moczem publiczna zieleń, bo piesek musi się odlac.


@ciemnienie: pół biedy zieleń, ale większość elewacji w miastach zaszczana przez te kundle. A jak pytasz takiego psiarza dlaczego nie sprząta moczu po swoim pupilu to wielce zdziwiony
  • Odpowiedz
Chłopski rozum, #!$%@? innym takie podatki, których ja nie muszę płacić. rozwiązanie wszystkich problemów Nie jeżdzę rowerem, #!$%@? rowerzystom. Nie mam auta, #!$%@? akcyzę itp itd


@feelthecool: tak, a o co chodzi?
  • Odpowiedz
@Iskaryota 43%. Dlatego politycy boją się cokolwiek z tym zrobić.

Trzeba przeć na polityków i pokazywać, że dla pozostałych 57% to jest ważne.
  • Odpowiedz