Wpis z mikrobloga

@kamil-tumuletz: ciekawe jakby Metzen się ucieszył z propinacji. Możesz kupować alko tylko u swojego pana, jak kupisz w innym miejscu to masz przerąbane.
I tym wszystkim konfederatom to się wydaje, że w tamtych czasach byliby jakimiś magnatami.
  • Odpowiedz
@TheKirghizLight na tym polega kucostwo że zaczynasz od uwierzenia że jesteś tym #!$%@? ułamkiem geniuszy i to już pozwala pominąć całą wiedze ludzkości jako lewacka i socjalistyczna na rzecz swoich urojeń xD

Tak działa każda sekta w sumie
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz: Dokładnie tak. Imho najlepszym motywem kucologii jest wątek WEF a potem związkow zawodowych w Amazonie (Bezos to bywalec WEF). Jak temat dotyczy WEF to RATUNKU KOMUNIS W MOJEJ SZAFIE!!!! A gdy dotyczy bywalca WEF to zostawcie łaskawcę, jakie związki, sam załóż firmę i zobacz co powodują związki!!!!111
  • Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że mentzen nie jest taki głupi jak myślałem, jest głupszy. Dobrze, że ma tatusia i sektę po korwinie.
  • Odpowiedz
niekoniecznie, on kieruje swój przekaz do głupich ludzi

@tonawegla: no tak, podobnie jak inni infuencerzy, co nie zmienia faktu, że większość z nich jakoś nie grzeszy rozumem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz: no spoko, tyle tylko, że szlachty to w Polsce było w porywach i 10% mieszkańców. Sprawdź sobie teraz ile procent ludności w Europie miało tyle wolności co polska szlachta.

To jest zawsze takie z dupy porównywanie naszych standardów do rzeczywistości sprzed kilkuset lat.
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz: bardzo mnie bawi jak moi znajomi chcieliby cofnąć się w czasie o te 100, czy więcej lat, bo wszystko było „łatwiejsze”. Zapominają, że znaczna większość społeczeństwa to była biedota i chłopstwo pracujące ciężko na roli, a szansa, że byliby mieszczaństwem, bądź szlachcicami jest taka sama jak teraz zostanie milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz: "Wolne państwo wolnych ludzi" no chyba, że byłeś chłopem albo biednym szlachcicem których było w tym "wolnym państwie" najwięcej. Warto też przypomnieć sobie co szlachta zrobiła z tą swoją "wolnością" - wykorzystywała ją do napychania własnych kieszeni kosztem państwa a w momencie kiedy państwo próbowało się przed tym bronić to polecieli do ruskich na skargę.

Zawsze mnie bawiło jak kuce wzdychają do takiej "wolności" i zawsze przy tym wyobrażają
  • Odpowiedz