Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio na banicji. Bardziej zaznajomieni z moją osobą użytkownicy wiedzą jednak, że wzorem Twitterowych Julek ODKRYWAŁEM SIEBIE. Czas ten poświęciłem na niesamowite EKSCESY MASTURBACYJNE i zamierzam się podzielić z wami moimi doświadczeniami w upuszczaniu hektolitrów spuchy.

1. Grałem sobie w #diablo4 bo koniec sezonu. Moja wspaniała nekromantka sprawiała, że nie tylko umarli wstawali z grobów - PENTO HUOPSKIE również. Kuszony jej walorami i samotnością postanowiłem sobie znaleźć osobę do towarzystwa. Wybór padł na jakąś Julkę ze strony epal.gg, która za 10zł była w stanie zrobić wszystko. Pograliśmy i zaproponowałem jej HUOPSKIE EKSCESY.

2. Zaproponowałem jej 20zł PSC za odegranie ze mną takiego pisanego, erotycznego roleplay’a. Wiadomo do samego tekstu ciężko walić ale wysyłała mi fotki outfitów, które ma na sobie w roleplayu (fotki z neta) i sobie do tego GNĘBIŁEM KUGLARZA i pisałem jej, że miziam knagusem ją po nogach przez rajstopy.

3. Jak już byłem mocno podniecony to mnie bolał #!$%@?, bo jednak pisanie trochę trwa a on ciągle stoi. NAUCZYŁEM SIĘ ROBIĆ MĘSKĄ PALCÓWKĘ. No nie wsadzałem sobie palca w knagę ale przez majty sobie zataczałem paluchem kółka. Jak nudziły mi się kółka to robiłem TALERZOWANIE otwartą dłonią, czyli przykładałem całą, otwartą dłoń i tarmosiłem.

4. Dochodzenie w majty to coś 100x lepszego niż wypuszczanie spuchy na wolność. Kto stosował podwalanie, wie jak obficie leje się spucha na koniec. Ciepełko zalewało moje HUOPSKIE PANTALONY po 3 razy dziennie. Minus taki, że przy tych upałach spucha paruje i czuć ją wszędzie. Tak samo ejakulat w majtach jak się zbiera.

5. Alternatywą dla majtek jest założenie skarpety na knagusa i potem szlafroku. Kupiłem sobie specjalnie paczkę takich Julkowych skarpetek z Adidasa białych i je nosiłem wieczorem na #!$%@? myśląc, że to moja szara myszka mi założyła je. Knagus sam się wali panowie.
To tyle na dzisiaj, w następnym odcinku opowiem o eksperymentach ze wstrzymywaniem stolca w kiszce.

#przegryw #masturbacja #niebieskiepaski #seks #zwiazki
HuopWsiowy - Byłem ostatnio na banicji. Bardziej zaznajomieni z moją osobą użytkownic...

źródło: qjeiv8u65i191

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HuopWsiowy: nie, to mi się często zdarzało w okresie technikum, przez jakieś 4 lata regularnie jechałem ze cztery takie sesje w ciągu tygodnia zazwyczaj gdzieś od 4 do 8 godzin, u mnie to jest ciężkie uzależnienie z którego już prawie wyszedłem
  • Odpowiedz
  • 5
@cielak44: To racja, już nie powtórzę tego bo dla mnie to też żałosne, ale chciałem spróbować. Teraz już wiem że nie jest to warte żadnej kwoty, bo te szmule są nawet w tym słabe. Lepiej zobie 20zł wydać na loda kaktusa i wsadzić w dupsko czy cos
  • Odpowiedz