Wpis z mikrobloga

Jako, że są zarzuty i jest oczernianie mnie, że rzekomo nie jestem Polakiem tylko ruskim to wrzucam dowód, że oczerniający mnie ludzie się mylą. Wszelkie nieodpowiednie komentarze szkalujące będą usuwane.
#ukraina #rosja #wojna #wykop
Grooveer - Jako, że są zarzuty i jest oczernianie mnie, że rzekomo nie jestem Polakie...

źródło: 1000023577

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Renard15: @auto-bot na nowych dowodach (od 2019, na paszportach na pewno był już wcześniej) taki znaczek jest chyba zawsze i oznacza że dowód jest z warstwą elektroniczną, na przykład można przykładać dowód do telefonu żeby zeskanować go za pomocą NFC i logować się na jakieś strony .gov.pl
  • Odpowiedz
@Grooveer: Jeśli ludzie zarzucają ci onucowanie do tego stopnia, że czujesz potrzebę pokazywania swojego dowodu, to chyba o czymś to świadczy?

Normalny człowiek by się zastanowił "hmm, może pier***lę kocopoły, może po prostu powinienem się zamknąć", ale nie, ty dalej swoje, dalej brniesz. Będziesz opluwany dalej, bo sam sobie na to pracujesz. Cytując klasyka - ty to chyba lubisz.
  • Odpowiedz
@Renard15

@Grooveer: rób nagranie W SZCZEBRZESZYNIE CHRZĄSZCZ BRZMI W TRZCINIE A SZCZEBRZESZYN Z TEGO SŁYNIE a nie sobie w fotoszopie podróbke polskiego ID wymodziłeś

wgl wie ktoś co ta flaga zielona oznacza? pierwszy raz coś takiego widze


Połowa wykopu ma problem z poprawnym używaniem 'ch' 'h' 'rz' i 'ż' a ty coś takiego wymagasz? O.o
  • Odpowiedz