Wpis z mikrobloga

Jako, że są zarzuty i jest oczernianie mnie, że rzekomo nie jestem Polakiem tylko ruskim to wrzucam dowód, że oczerniający mnie ludzie się mylą. Wszelkie nieodpowiednie komentarze szkalujące będą usuwane.
#ukraina #rosja #wojna #wykop
Grooveer - Jako, że są zarzuty i jest oczernianie mnie, że rzekomo nie jestem Polakie...

źródło: 1000023577

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co to za podróbka? mój wgl nie ma tego PL na niebieskim tle po prawo,jakieś zielone flagi z lewej
wygląda jak mix prawa jazdy i dowodu tożsamości
  • Odpowiedz
@Grooveer: rób nagranie W SZCZEBRZESZYNIE CHRZĄSZCZ BRZMI W TRZCINIE A SZCZEBRZESZYN Z TEGO SŁYNIE a nie sobie w fotoszopie podróbke polskiego ID wymodziłeś
wgl wie ktoś co ta flaga zielona oznacza? pierwszy raz coś takiego widze
  • Odpowiedz
@Grooveer: Możesz pokazać nawet wyniki testow DNA i dowody osobiste dziadków. To nic nie zmienia stary. Ile ty masz lat że wdajesz się w gównowojenki na gównostronce i jeszcze coś próbujesz udowodnić? Myślisz że jak coś udowodnisz to cokolwiek to zmieni? Tutaj panuje kultura linczu i powinieneś być tego świadomy. Jednostki są oceniane pod kątem najnowszego komentarza + jakiejś zapamiętanej legendy jeżeli ktoś pojawia się często. W twoim przypadku ludzie
  • Odpowiedz