Wpis z mikrobloga

m0deracja usunęła komentarz użytkownika @mannoroth obrażający zbrodniarza wojennego putina o treści „przychodzi putin do lekarza, a lekarz też szm… itd.”, a także mój wpis ze screenem tegoż komentarza.

Rozumiem jeszcze że zdjęcie mężczyzny podcierającego się ruską flagą może być uznane za ksenofobię, ale dlaczego moderacja serwisu wykop broni zbrodniarza wojennego? Uważam że ABW powinno sprawdzić czy ta strona nie jest powiązana z r0syjskimi służbami, ponieważ nienawiść do r0sji a już szczególnie do putina w obecnej sytuacji powinna być nie tylko prawem a obowiązkiem.

#wykop #ukraina #rosja #moderacja #afera
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sznioo bo w moderacji siedzi sympatyk sowietow i d--a mi strzela jak widzi, że świat naśmiewa się z jego ukochanej mateczki rosiji.
  • Odpowiedz
@Grooveer jak jest regulamin to twórcy tego regulaminu powinni się go trzymać? Zapewne tutaj się zgadzamy, a co w takim razie robią na głównej znaleziska z kilkoma wykopami, głównie z rmf albo Interii (nie pamiętam) i to bez zaznaczania, że to reklama?
Po drugie ruskie mają w dupie jakiekolwiek regulaminy i prawa człowieka, a ja mam dostać bana, bo fjutinowi się smutno zrobi? Przecież to jakiś nieśmieszny żart.
Ps. A może
  • Odpowiedz