Wpis z mikrobloga

Mirki, jeśli @Moderacja wywala zdjęcia z flagą, bo według polskiego prawa to jest nielegalne. No i jest.

§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwa obcego, wystawione publicznie przez przedstawicielstwo tego państwa lub na zarządzenie polskiego organu władzy.


Tylko @Moderacja, wy debile, w przepisie jest mowa o państwie obcym tylko i wyłącznie wtedy, kiedy flaga jest wystawiona publicznie przez jego przedstawicielstwo. Pierwszy ustęp mówi tylko o znaku państwowym, nie ma tam mowy o obcym państwie. Drugi ustęp mówi o obcym państwie, ale tylko jeśli taki znak jest przez przedstawicielstwo tego państwa wystawione publicznie.

Nie bądźcie debilami, bo banujecie ludków za totalnie legalne działania. A afera wyrządzi wam większą krzywdę - bo wykop zasrany jest rumunami i ruskimi. Więc prawnie będziecie okej, ale wystawiacie pedofilię na widok publiczny i każdy sędzia będzie miał to w dupie, że zrobił to ktoś inny - nie dochowaliście należytej staranności aby przefiltrować takie treści.

Afera pójdzie daleko, i rodzice zabronią korzystać dzieciakom z wykopu. I CO WTEDY? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@x-de: Jak ktoś tworzy taki portal, który przyciąga użytkowników i reklamodawców, powinien znać się i na prawie, i na it.

Jeśli jakiś Rumun może sobie wstawiać zdjęcia pedofilskie na CDN wykopu - gdzie nie wiadomo, czy wszystko z CDN zostało usunięte - a lecą bany dla zwykłych userów za normalną, legalną rzecz, to zastanowiłbym się nad zgłaszaniem do prokuratora screenów od rumuna.

Nie dochowanie należytej staranności i wystawianie takich zdjęć
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25: ano właśnie. więc skoro banują za obrazek, to ja niezalogowany p---------ę Wykop do prokuratora jak tylko jakakolwiek nielegalna treść się na nim znajdzie.

można to zrobić online. i zachęcam do tego innych użytkowników.
  • Odpowiedz
  • 1
@x-de: no to trochę kiepsko u Ciebie z logiką, bo piszesz do mnie "Szkoda się wysilać, na kogoś kto potrzebuje przepisów na życie", a to nie ja z tymi przepisami wyskoczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) gratuluję intelektu.
  • Odpowiedz