Wpis z mikrobloga

@PZt37 ej no w sumie XD. Taki potencjał, tak zmarnowany. To w ogóle powinno być inaczej. Goha z magicznym przyjeżdżają do Belwederu, w belwederze wita ich para prezydencka, spotkanie w sali plenarnej czy na podwórku... Wiadomo, dla gohy taterka, dla majora też, dla kśka w kuchni bo on nie pije od maleńkości. A nie tak...
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: Aha, łóżko... To ja nawet nie pytam od jakich akrobacji się popsuło. Do tarmoszenia się (jeśli to od tego) potrzebny jest solidny mebel, a nie Ikea czy Bodzio Meble.

@bellacavem to nie jest zły chłop, tylko odkleja mu się czasem. No i niejasne są do końca jego kontakty z Sektą Grajewską xD
  • Odpowiedz
@CzikaKiri Na tym łóżku jeszcze z nikim się nie tarmosiłam się, bo to stosunkowo nowy mebel, a ja nie miałam kawalera żadnego okuratnego co bym mogła go do domu zaprosić i po bożemu rodzicom przedstawić od 2019 roku. Teraz kawaler jest, ale się tarmosimy się w jego domku. Następne łóżko zakupię w agatameble jak Krzysiek. Przekonał mnie.

Ja niczym statyworedaktor, który na niczym się nie zna, nie znam się na wojnach
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: niejasno to Ty masz pod kopułą .I to tak do końca. I nie mieszaj okuratnej Kobiety w te nasze wojenki . Ona niczym nie zawiniła, kulturalnie pisze, bez hejtu a Ty już jątrzysz, padalcu przebrzydły.
  • Odpowiedz