Wpis z mikrobloga

@sayanek: pol emerytów z obecnej sceny powinno przeprosić Mezo Libera Donia i resztę czasów UMC bo obecnie z gorszym hiphopolo nagrywa bo są liczby.
  • Odpowiedz
@sayanek: antyliroya na kasetach w piwnicy słuchałem z kumplami ukrywając się przed Rodzicami. Doniu Liber i Kris czy właśnie Mezo byli techniczni ale jako pierwsi poszłi w zarabianie i dlatego dostali po dupie. Odpal jakis obecny top Kiza i to legendarne Aniele i policz kto ma więcej rymów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Megidox powiem szczerze polskiego rapu czy hipho-polo nie słuchałem od wielu lat więc nie wiem jak wygląda teraz scena, jak mnie nadchodzi na rap to znalazłem sobie kilku zagranicznych no-nameów i ich sobie odpalam. Taki np Gawne, nikt i nim nie słyszał a mi kawałki podchodzą, czy tech9 (ta 9 celowo) z bardziej znanych to czasami dax i to tyle xd a tak to 90% czasu wracam do starego rocka.
  • Odpowiedz
  • 0
@tnt1916: nabijaj tam 10k wyświetleń tego swojego podziemnego rapu, typowi co po 2 latach będzie musiał iść do korpo na etat bo inaczej zdechnie z głodu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pyszniarz tego co dziś mianuje się rapem nie da się słuchać, oczywiście są wyjątki ale z reguły to dno i metr mułu. Weźmy takiego Malika i jego ambitne teksty o ćpaniu i #!$%@?, do tego pierwszy lepszy wokalista disco polo ma lepsze rymy i przekaz. Albo taki kizo, coś tam mruczy pod nosem, ciężko chłopa zrozumieć. Juz nie wspomnę o całej otoczce jacy to nie są zajebisci gangsterzy (
  • Odpowiedz