Wpis z mikrobloga

Na Wykopie sporo jest ciekawych oraz inteligentnych użytkowników. Zastanawia mnie dlaczego nie można się jakoś zorganizować i stworzyć jakieś medium, w którym byłoby mnóstwo informacji. Od prostego i rzetelnego dziennikarstwa na rozmaite tematy po zakładki, gdzie byłyby tylko pozytywne informacje (takie coś by się przydało w dobie samych negatywnych treści), a po drodze sport, ciekawostki, komentowanie bieżących wydarzeń itd. Na Wykopie lubi się szukać jakichś autorytetów i osób, które odzwierciedlają tutejsze poglądy (mam na myśli normalnych użytkowników), a przecież tu jest taka potęga, że ciężko szukać drugiej takiej w polskim internecie. Sam chętnie wziąłbym udział w takim projekcie, ponieważ nie jestem z tych: "niech ktoś coś".
Naprawdę przydałaby się ODDOLNA, społeczna siła, która miałaby pozytywny wpływ bez oparcia o jakieś polityczne struktury.
Swoją drogą, czy są jakieś projekty wykopków, którzy coś wspólnie zrobili i trwa to cały czas? Nie chodzi mi o jakieś pojedyncze inicjatywy.

#wykop #polska #polityka #spoleczenstwo #informacje
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@tyjb-gjgr: Dzięki za uwagę :)
Przecież są różne wykopki, które specjalizują się w marketingu, znają się na stronach, poza tym można opłacać składki na sam początek. Zresztą, są też różne dofinansowania
  • Odpowiedz
  • 0
@tyjb-gjgr: @grzyboslaw Ja mam na myśli ruch, który powinien zrzeszać naprawdę sporą liczbę osób. Przecież śmiejemy się z pokolenia swoich rodziców (jestem z rocznika 92), że Okrągły Stół, Wałęsa, POPIS, itd., a sami mało robimy. Tak skromnie uważam
  • Odpowiedz
Jedno nie ma związku z drugim, jak chcesz coś zmieniać i myślisz że osiągniesz to tworząc stronę internetową to jest to nie realne.
Tym właśnie się poprzednie pokolenie różni od obecnego, muzułmanie wkraczają do Europy, nieszcza nas demograficznie, kulturowo, w polityce a białym nastolatkom wydaje się że walczą memami w internecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@tyjb-gjgr: Nie jestem białym nastolatkiem :D tzn. biały jestem, ale nastolatkiem też już niestety nie.
Właśnie sam zobacz, że brak wiary na początku tworzy już schody, które są za wysokie. Przecież od ogarniętej, czytelnej i po prostu fajnie prowadzonej strony można mnóstwo rzeczy osiągnąć. Poprzez pozytywny wpływ dzięki pisaniu prawdy, a nie bzdur, jak inne Pudle czy Onety, po późniejszym lobbingu na poszczególne działania osób, służb itd.
Możliwości są setki
  • Odpowiedz
  • 0
@tyjb-gjgr: Szkoda, że jak zabrakło Ci argumentów to od razu musisz reagować jak dziecko xd poza tym pisałem właśnie, że nie jestem z tych osób.

Życzę spokojnego wieczoru
  • Odpowiedz