Wpis z mikrobloga

Oddawał ktoś do wymiany akumulatorek w kluczyku do e46 lift? ( diamentowy ) Przestał mi działać pilot już praktycznie nie chce otwierać, czasem załapie z bardzo bliska. Poprzedni pilot czyli drugi już przestał działać kilka lat temu ale olalem no i teraz ten aktualny także się zesrał ;/ Czytałem że one się ładują w stacyjce ale widoczne już starość dopadła.. Próbowałem kodowania ze środka auta ale też nie pomogło. Byłem u kolesia co naprawia takie rzeczy i powiedział że to będzie koszt 250 zł.. Serio ? Czy to jakiś naciągacz? Ile płaciliście? #bmw #bmwe46 #e46 #kluczyk #elektronika #mechanika
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@needer: Zależy, moim zdaniem jest to trochę dużo, jeśli umiesz lutować(na mega podstawowym poziomie), to jest na YouTube masa filmików, które pokazują cały proces jak wymienić taką bateryjkę. Sam akumulator to kosz około 20zł na allegro
  • Odpowiedz
@needer: AK90 i śmigasz. Kupujesz nowy kluczyk z chin - stare się otwiera bardzo źle i niemal nie ma możliwości zrobić tego ładnie bo trzeba je rozciąć. Lepiej kupić nowy kluczyk i zakodować EWS.
  • Odpowiedz
@sorek: no z tym AK90 jest j-----a albo ja coś źle ogarnąłem bo wyjąłem ten moduł i ta wtyczka praktycznie go nie czytała mimo że zeskrobalem ta żywice
  • Odpowiedz