Wpis z mikrobloga

  • 0
no gdzie 5,9 do 100. To nie jedzie.


@trzaichlac69: ma 4,9 do 100 według producenta, a z testów wychodziło chyba trochę niżej nawet. Poza tym frajdę z jazdy daje mi już moja Mazda, więc przesiadka do Cupry to jak przesiadka ze składaka na rower szosowy xD
w puli jest jeszcze g21 330i i v60 t5/6, może g21 m340i, ale to już wyższy budżet
  • Odpowiedz
  • 0
@hipeq69: jak wyglądają dalsze podróże drogami szybkiego ruchu? Tj. wygoda za kierownicą, hałas w kabinie, zasięg przy przepisowej jeździe. Głównie to mnie zastanawia. Jakie tam masz hamulce?
  • Odpowiedz
@klefonafide: bardzo komfortowo się jeździ :) Aktywny tempomat to sztos i uwielbiam z tym jeździć. Wczoraj zrobiłem prawie 700km (jadąc 130-170) i jeszcze zasięg pokazuje na 35km. Ciężko mi porównać hałas w kabinie do innych samochódów bardziej premium bo nie miałem okazji jeździć, ale mi nie przeszkadza, jest okej. Hamulce całkowicie zmieniałem na zaciski 6 tłoczkowe z akebono i większe tarcze bo śmigam nim po torze :) Jednak do normalnej
  • Odpowiedz
@klefonafide: standardowe były okej, serio :) Brembo (4tłok) są drogie jako dodatek w salonie. Za te same lub mniejsze pieniądze zrobisz inny 6 tłoczkowy zestaw :) Tak, to jest plug and play, mnóstwo różnych możesz zamontować do MQB :D
  • Odpowiedz
  • 0
@hipeq69: dobrze wiedzieć, że nie warto dopłacać do Brembo, na razie chyba wszystko wiem i trochę mnie przekonałeś do Cupry. Bałem się, że zasięg to będzie 400-500 km i że w kabinie będzie strasznie głośno przy większych prędkościach. W internecie jest sporo sprzeczych opinii.
W razie czego będę pytał, dzięki ( )
  • Odpowiedz
@klefonafide: ja jestem od ponad roku bardzo zadowolony, fajne dynamiczne auto i przyjemnie się prezentuje na drodze :) Od kwietnia 2023 zrobiłem 27k km i wszystko jest okej :) Jak coś to śmiało pisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz