Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie na tarasiku, na swojej działce. Może nie mam mam mieszkania, ale mam działkę i siedzę sobie na niej, na drewnianym tarasiku i patrzę na budzący się do życia dzień. A na sobie mam ciepły polarek a w serduszku zero potrzeb.
#oswiadczeniezdupy
Moseva - Siedzę sobie na tarasiku, na swojej działce. Może nie mam mam mieszkania, al...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moseva: rodo to najgłupsze co może być. Aby wypoczywać na swojej "działeczce" to jedziesz do niej kilkoma autobusami aby potem wypoczywać wsród tłumów innych działkowiczów którzy otaczają cię z każdej strony. We wszystkim ogranicza cię regulamin i stare leśnie dziadki w spółdzielni.
  • Odpowiedz
@Moseva @inflacja_biedaku ROD to najlepsze, co może być. Idziesz sobie spacerkiem, albo jedziesz na rowerku na działaczkę. Sąsiedzi obdarowują Cię nadmiarem swoich plonów, więc dostajesz jabłuszka, ogóreczki, pomidorki, możesz sobie pogrzebać w ziemi i samemu coś wyhodować. Nikt się nie sra o regulamin, chyba że go rażąco przekraczasz i zalegasz z płatnościami. Jak masz problem to zawsze możesz zwrócić się o pomoc do zarządu, albo sąsiadów i pomoc dostaniesz. I
  • Odpowiedz