Wpis z mikrobloga

@RomanumXVII: 47 za małą margheritę bez promo? blisko mnie (KRK) jest pizzeria gdzie na włoskich składnikach i z pieca opalanego drewnem, 32 cm za 25 jest
  • Odpowiedz
@RomanumXVII aż sprawdziłem ile kupiłbym tych dużych pizz z moją pensją z 2021, a teraz. Praktycznie tyle samo XD A wydawało mi się, że miałem spoko podwyżki i standard mojego życia się zwiększył. Taki #!$%@?, czuje się jak chomik w kołowrotku
  • Odpowiedz
@Jasiek-xD: No ja pieke sobie zajebiste wloskie placki regularnie od jakichs 4-5lat XD Do tego z jednego ciasta wychodza ciabatki, bagiety, calzone i 10 innych. Znajomi zawsze nie mogli uwierzyc jak tania jest pizza jak obliczalem wszystko (nawet jak kupie caputo) XD Tak samo burgery
  • Odpowiedz
@bartt345: w sensie że całość. Sam placek to ok 80g ( mąka Caputo Pizzeria), pasta pomidorowa 70 gr, mozzarella koło 1zł z biedronki, salami z żaby 1zł, pomidor z ogródka. Oczywiście wszystko więcej kosztuje ale tak przeliczając na 1 pizze... ( 2 gr drożdży i 300 gr wody , ciut soli i oregano nie liczyłem)
Jasiek-xD - @bartt345: w sensie że całość. Sam placek to ok 80g ( mąka Caputo Pizzeri...

źródło: IMG_20240805_195304239

Pobierz
  • Odpowiedz