Wpis z mikrobloga

  • 169
@matti-nn: nic nie jest potwierdzone, bo krzyś dziś rano w radio wyskoczył z pomysłem że fajnie by było iść z pisem do wyborów prezydenckich. w pisie pewnie przecierają oczy ze zdumienia
  • Odpowiedz
@Bujak: memcen to kiepski kandydat, nawet z poparciem pisu niemiałby szans dlatego mnie to zdziwiło. Bosak już nieco bardziej. Ale ewidentnie widać zbliżenie się elektoratow pis I konfy.
  • Odpowiedz
@matti-nn:

Ale ewidentnie widać zbliżenie się elektoratow pis I konfy.


Jakie zbliżenie? To ten sam elektorat. Elektorat konfederacji to jest podzbiór elektoratu pisu z tym że to ten głupszy podzbiór który ma wybujałe ego i myśli że jest mądrzejszy od typowego wyborcy PiS mimo że jest na odwrót
  • Odpowiedz
WSPÓLNY KANDYDAT


@wanghoi: Konfa leja na swoich wyborców tą decyzją, a oni mówią ze deszcz pada. Mieli wywrócić stolika, a Kaczyński ich na nim zapina, a oni jeszcze krzyczą jak dobrze.
  • Odpowiedz
@Ravau23: a czy ja piszę że on źle pisze? po prostu wyborcy konfederacji będą musieli poprzeć nie prawicowego kandydata, w jednej albo w obu turach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ALE WSPÓLNY KANDYDAT TO NIE KOALICJA!!!111 XD

najlepsze jest to że to jeszcze konfa zaczęła ten temat XD


@Bujak: Na głównej widziałem jak jakiś konfiarz pisze, że to jest wręcz przeciwieństwo koalicji, bo chcą zabrać PiSowi elektorat. Więc własnie konfa nie jest koalicjantem pisu - ona przez to stała się partią najotwarciej walczącą z pisem xD

Nie czytałem komentarzy pod tym wpisem, może tutaj też jakiś debil to zasugerował
  • Odpowiedz